Luisterboek downloaden - Groeten uit Column van Herman Koch

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

Groeten uit Column

Op vakantie met: Herman Koch, Aaf Brandt Corstius, Youp van 't Hek, Henk Hofland, Herman Pleij, Machtend van Gelder, Paulien Cornelisse, Kees van Kooten, Frits Abrahams
9 populaire columnisten schreven samen 12 columns over vakantie of reizen.
 
Spreker(s):
Herman Koch, Aaf Brandt Corstius, Youp van 't Hek, Henk Hofland, Herman Pleij, Machtend van Gelder, Paulien Cornelisse, Kees van Kooten, Frits Abrahams

Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Uitgeverij Thomas Rap, Uitgeverij Prometheus, e.a.

Jaar van uitgave:
2010

ISBN:
9789461499301

ISBN cd-versie:
9789047609469

Speelduur:
1 uur 2 min

Bestandsgrootte:
32 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 4,95

Luisterrijk download-prijs:
€ 3,95
 
Beschrijving
De 12 verhalen op dit luisterboek vormen samen het geschenk voor de Week van het Luisterboek 2010!


De groeten van Aaf en van Herman, van Frits en van Youp. Ik kwam Paulien, Kees en Henk ook tegen. Daar krijgt u ook de hartelijke groeten van. En via de telefoon laten Herman, ja die andere Herman, en Machteld weten dat ze u de groeten doen. Ze vertelden dat ze zich even hebben teruggetrokken in het idyllische Column. Ze onttrekken zich een paar dagen aan het reguliere leven. Even op adem komen. Vakantie vieren.

Elke dag of elke week zo’n column is niet niks natuurlijk. Altijd weer keihard presteren om ons te verblijden met hun actuele, kritische, humoristische kijk op de wereld...

Negen populaire columnisten van diverse dagbladen en tijdschriften schreven columns met vakantie of reizen als onderwerp en doken de studio in om deze ervaringen zelf voor te lezen.

Veel luisterplezier gewenst!

Inhoud
1 Youp van 't Hek - Uit mijn duim
2 Paulien Cornelisse - Knödels
3 Herman Koch - Huisje
4 Frits Abrahams - Reisziek
5 Machteld van Gelder - Huizenruil
6 Henk Hofland - Werken is gezond
7 Frits Abrahams - Arend
8 Aaf Brandt Corstius - We zouden nooit meer de tent uit hoeven
9 Kees van Kooten - De mier
10 Herman Pleij - Vakantie op z'n Hollands
11 Youp van 't Hek - Hittegolfoorlog
12 Herman Koch - Geen planning in Madrid

Over de auteurs
Herman Koch (1953), is behalve als columnist voor de Volkskrant en Esta en maker van het televisieprogramma Jiskefet ook bekend als satirisch schrijver van romans als Red ons, Maria Montanelli (1989), Eindelijk oorlog (1996), Eten met Emma (2000) en Odessa star (2003).

Zijn verhalen zijn verzameld in de bundel Schrijven en drinken (2001). In 2005 schreef hij het Groot Dictee der Nederlandse Taal en verscheen zijn roman Denken aan Bruce Kennedy. Zijn romans werden zonder uitzondering lovend ontvangen.

Het diner is de eerste roman van Herman Koch die bij uitgeverij Anthos verschijnt.
Youp van 't Hek (1954) schrijft wekelijks een column in NRC Handelsblad over actualiteiten en de sportwereld. De columns zijn gebundeld in verschillende boeken Ook zijn theaterwerk is zowel op cd, dvd, als in boekvorm verschenen.

Titels van Youp van 't Hek: Alles of nooit (show), Amah Hoela (columns), Droomzomers, Eerst de man, dan de bal (sportcolumns), En het bleef nog lang onrustig in mijn hoofd (columns), Floppie, Youri en andere helden (sportcolumns), Hond op het ijs/Oudejaarsconference 1989, Ergens in de verte (show), Ik schreeuwlelijk (columns), Makkelijk praten, 10 jaar theater (gebonden en paperback), Niks spel, knikkers! (sportcolumns), Rijke Meiden en andere verhalen (verhalen), Spelen met je leven/Oudejaarsconference 1995, Sportgek (sportcolumns), Majesteit (columns), De selectie (verzamelde sportcolumns), Fax (columns), Terugblik, De Waker, de Slaper en Dromer/Oudejaarsconference 2000, Zaterdag (columns), Het zal me jeuken (columns), 166 x Youp (verzamelde columns), Iedereen is in de war (columns), Het Platte Land (columns), Liedjes van A tot Z (Liedteksten), Liegangst (columns), Komen & Gaan (herinneringen in Parijs).
Frits Abrahams (1946) is redacteur van NRC Handelsblad. Elke werkdag schrijft hij zijn column ‘Dag’ op de achterzijde. De onderwerpen lopen uiteen van de dagelijkse actualiteit tot persoonlijke verhalen. Zijn columns werden eerder gebundeld in Barre dagen, Liefde en ander leed en Mijn vader vond het mooi geweest.
Paulien Cornelisse (1976) is theatermaakster en columniste. Ze stond in 2007 in de finale van het Leids Cabaret Festival. Een jaar later ging haar eerste avondvullende cabaretvoorstelling van start. Ze schrijft columns voor NRC.next, Mind Magazine en de Wereldomroep.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 21,55
Het spannende, maar ook geestige verhaal over het recht op vergelding en het overschrijden van grenzen als de deuren naar een normale rechtsgang zijn dichtgeslagen.
€ 19,94
Twee mannen, twee vrouwen, twee zoons – wie durft een beslissing te nemen over de toekomst van zijn eigen kind? Weergaloze roman over de vraag in hoeverre je als ouder verantwoordelijk bent voor de daden van je eigen kind.
€ 27,95
Op zijn eigen onnavolgbare wijze geeft Maarten van Rossem een overzicht van ons alomvattende verleden en toont de samenhang tussen wetenschapsgebieden die gewoonlijk zelden met elkaar in verband worden gebracht.
€ 15,95
Verhalen, herinneringen, sprookjes en columns die Bomans voor bladen als de Volkskrant en Elsevier schreef en die Bomans met zijn welbespraaktheid en grote gevoel voor humor voor publiek en de AVRO-radio voorlas.
€ 15,95
Het krankzinnige verslag van een ongewenste reis van de schrijver P.F. Thomése met zijn favoriete personage J. Kessels naar Sankt Pauli, Hamburgs uitgewoonde hoerenbuurt, en weer terug naar Tilburg.
€ 18,35
Victoria is een 27-jarige femme fatale met een uniek beroep: mannentester. Ze laat zich inhuren door vrouwen om hun geliefde op de proef te stellen. In haar gedrevenheid past ze duistere methodes toe...
€ 27,95
Over wapentuig, tanks, infanterie en het ontstaan van militaire concepten die pas in de Tweede Wereldoorlog zouden worden toegepast.
€ 13,55
'Taal is zeg maar echt mijn ding' gaat over taal. Niet over hoe mensen met elkaar zouden moeten praten, maar over hoe ze dat per ongeluk doen.
 
Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW