Luisterboek downloaden - Zomerhuis met zwembad van Herman Koch

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

Zomerhuis met zwembad

Het spannende, maar ook geestige verhaal over het recht op vergelding en het overschrijden van grenzen als de deuren naar een normale rechtsgang zijn dichtgeslagen.
 
Spreker(s):
Herman Koch

Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Uitgeverij AmboAnthos

Jaar van uitgave:
2011

ISBN:
9789047610618

ISBN cd-versie:
9789047606574

Speelduur:
10 uur 2 min

Bestandsgrootte:
324 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 26,95

Luisterrijk download-prijs:
€ 21,55
 
Beschrijving
‘Ik ben huisarts.’ Zo begint Zomerhuis met zwembad, de nieuwe roman van Herman Koch. Huisarts Marc Schlosser heeft een medische fout begaan waardoor een van zijn patiënten, de beroemde acteur Ralph Meier, is overleden. Hij zal zich moeten verantwoorden voor de Medische Tuchtraad. Over die Tuchtraad maakt hij zich niet echt zorgen: ‘Een schorsing van een paar maanden, daar komt het op neer. We kennen elkaar allemaal, meer zal het niet worden.’

Maar is het wel een medische fout? Marc had immers een rekening te vereffenen met zijn patiënt, die net iets te veel belangstelling toonde voor diens mooie vrouw Caroline? Of heeft het alles te maken met de gebeurtenissen in het zomerhuis waar het echtpaar Meier het gezin Schlosser had uitgenodigd?

In Zomerhuis met zwembad vertelt Marc Schlosser met niets en niemand ontziende eerlijkheid hoe hij op dit punt in zijn leven is aanbeland. Het is het spannende, maar ook geestige verhaal over het recht op vergelding en het overschrijden van grenzen als de deuren naar een normale rechtsgang zijn dichtgeslagen.

Herman Koch zijn stem is rustig, legt humoristische klemtonen en houdt je aan het verhaal gekluisterd tot het eind.

Over de auteur
Herman Koch (1953), is behalve als columnist voor de Volkskrant en Esta en maker van het televisieprogramma Jiskefet ook bekend als satirisch schrijver van romans als Red ons, Maria Montanelli (1989), Eindelijk oorlog (1996), Eten met Emma (2000) en Odessa star (2003).

Zijn verhalen zijn verzameld in de bundel Schrijven en drinken (2001). In 2005 schreef hij het Groot Dictee der Nederlandse Taal en verscheen zijn roman Denken aan Bruce Kennedy. Zijn romans werden zonder uitzondering lovend ontvangen.

Het diner is de eerste roman van Herman Koch die bij uitgeverij Anthos verschijnt.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 19,94
Twee mannen, twee vrouwen, twee zoons – wie durft een beslissing te nemen over de toekomst van zijn eigen kind? Weergaloze roman over de vraag in hoeverre je als ouder verantwoordelijk bent voor de daden van je eigen kind.
€ 15,95
Om zijn honderdste miljoen te vieren nodigt Alexander Zilver zijn beste vrienden, zijn dochter en zijn nieuwe vriendin uit om op een luxueus jacht mee te varen. Dan wordt hij vermoord. 'Een moderne Agatha Christie'.
€ 15,95
Je kunt je verleden wel de rug toekeren, maar wat als het verleden jou niet wil loslaten? Claire is een duizendpoot, maar niet zo smetteloos als ze zich voordoet. "Een plot dat staat als een huis."
€ 18,35
Victoria is een 27-jarige femme fatale met een uniek beroep: mannentester. Ze laat zich inhuren door vrouwen om hun geliefde op de proef te stellen. In haar gedrevenheid past ze duistere methodes toe...
€ 15,15
Dorien is vijfendertig en staat op het punt zich te settelen. Dan ontmoet ze Ellen, en wordt ze geconfronteerd met de voorspelbaarheid van haar leven. De 2 vriendinnen storten zich in het feestgedruis tot een van hen plotseling verdwijnt.
€ 19,94
Een razend spannende thriller over een groep mensen die de uiterlijke schijn van hun succesvolle leven willen ophouden, en het geluk tegen elke prijs zullen verdedigen.
€ 15,95
Een adembenemend spannende en provocerende thriller over seks en liefde, en over drang naar vrijheid - maar ook over de allesoverheersende angst daarvoor.
€ 9,95
Eerste deel in de internationaal zeer succesvolle Sara Linton-reeks, waarin Karin Slaughter bloedstollende spanning combineert met levensechte personages.
 
Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW