Luisterboek downloaden - Jubelientje wordt wild van Hans Hagen

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

Jubelientje wordt wild

Extra: Willem Nijholt zingt een Jubeliedje
Samen met haar oma gaat Jubelientje naar de vrijmarkt op Koninginnedag. Ze is bij de geboorte van een veulen. Ze gaat naar een proefles bij judo en doet een uitvinding. Want Jubelientje zit nooit stil. Leeftijd: 4+
 
Spreker(s):
Hans Hagen, Willem Nijholt

Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Uitgeverij E.M. Querido

Jaar van uitgave:
2008

ISBN:
9789047614777

ISBN cd-versie:
9789047603412

Speelduur:
0 uur 57 min

Bestandsgrootte:
61 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 10,95

Luisterrijk download-prijs:
€ 8,75
 
Beschrijving
Samen met haar oma gaat Jubelientje naar de vrijmarkt op Koninginnedag. Ze is bij de geboorte van een veulen. Ze gaat naar een proefles bij judo en doet een uitvinding. Want Jubelientje zit nooit stil.

Hans Hagen schreef speciaal voor dit luisterboek een Jubeliedje. Floor Minnaert maakte de muziek en het wordt gezongen door Willem Nijholt.

Inhoud
1. Jubelientje wordt wild (liedje, door Willem Nijholt)
2. Wild
3. Schaar of schem
4. Vogels voeren
5. Iets nieuws
6. Lelietjes-van-dalen
7. Koninginnedag
8. Het pak
9. Het veulen
10. Rajan
11. Naar judo
12. Potje dammen
13. Als ik water was
14. De eenden
15. Op jacht
16. Dromenland
17. Jubelientje wordt wild (liedje, door Willem Nijholt)

Over de auteur
Hans Hagen (1955) was leraar Nederlands, speldocent en redacteur van een jeugdtijdschrift voor hij full-time schrijver werd. Hij kreeg de Gouden Griffel voor De dans van de drummers en vier Zilveren Griffels voor Het gouden oog, Het is nacht, we gaan op jacht, De kat en de adelaar en Zwaantje en Lolly Londen. Daarnaast kreeg hij ook drie Vlag en Wimpels, o.a. voor het eerste deel uit de Jubelientje-serie. Verkocht werd bekroond met de Glazen Globe en de Woutertje Pieterse Prijs.

De boeken Koning Gilgamesj en Maliff en de wolf bewerkte Hans met muzikant Erik Karsemeijer tot 'Vertellingen in woord en klank', (familie) voorstellingen voor scholen, bibliotheken en theaters.

Met Monique Hagen schreef hij twee prentenboeken: Banaan en De opruimspin, en de vier dichtbundels Daar komt de tijger, Misschien een olifant, Jij bent de liefste en Van mij en van jou.

Monique en Hans schreven ook een informatief boek over paarden: Het paardenboek. Het verscheen mei 2005. Ze spelen met het idee een tweede deel te schrijven, omdat lang niet alles over paarden in het eerste boek paste.

Boeken van Hans Hagen zijn in elf landen in dertien talen vertaald.

Recensies
'Jubelientje is bijdehand, geestig, vertederend eigenwijs en hartverwarmend onbevangen...' (Jan Smeekens in Provinciale Zeeuwsche Courant)

'...een voortreffelijk verhaal in flitsende, korte zinnetjes die natuurlijk klinken en heel sfeervol zijn.' (Joke Linders in het Algemeen Dagblad)
 
Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW