Luisterboek downloaden - Luistercursus Engels van Willy Hemelrijk

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

Luistercursus Engels

Leer Engels binnen een maand (serie: Prisma Taaltraining)
Leer binnen een maand de beginselen van het Engels alléén door te luisteren en de teksten na te spreken.
 
Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Prisma

Jaar van uitgave:
2007

ISBN:
9789461492128

ISBN cd-versie:
9789027464880

Speelduur:
6 uur 58 min

Bestandsgrootte:
471 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 49,99

Luisterrijk download-prijs:
€ 39,60
 
Beschrijving
De serie Prisma Luistercursussen is speciaal ontwikkeld om een taal te leren door uitsluitend te luisteren en na te spreken. De cursus is gevormd rond een spannend verhaal over beroving en achtervolging: Marian en Ron zijn twee Nederlanders op vakantie in Engeland. Hun Amerikaanse vriend Dennis reist met hen mee. Marians tas wordt gestolen. Hoe krijgt ze hem terug?

De cursist kan zelf zijn studietempo en methode bepalen. Binnen één maand leert u Engels te spreken en te begrijpen.

Met deze audiotaalcursus leert u op effectieve en comfortabele manier Engels door er goed naar te luisteren. Deze cursus is voor iedereen die niet in de boeken wil duiken, maar op een aangename en effectieve manier kennis wil maken met een taal. Goed bestede verloren momenten: u kunt de audiotraining beluisteren als u even niets 'met uw hoofd' doet, bijv. tijdens het autorijden, in de trein, in de fitnessruimte enz., Op elk moment dat het u uitkomt, kunt u de zes uur durende taaltraining luisterend over u heen laten komen. En u zult zien dat u daar verrassend veel van opsteekt. In ieder geval zult u na een maand luistertraining veel begrijpen van wat er in het vakantieland van uw keuze wordt gezegd en tijdens gesprekken kunt u een woordje meespreken.

Aanbevolen en geschikt voor:
- Beginners
- Woordenschat
- Spreekvaardigheid

Inhoud
24 lessen van ongeveer een 15 à 20 minuten in verhaallijn
Elke les bevat een dialoog, spreekoefeningen, uitleg en naspreekrijtjes
Inclusief PDF-boekje met oefeningen

Over de auteur
Willy Hemelrijk (1958) is docente Italiaans en Nederlands als tweede taal, vertaalster en auteur van Italiaans voor beginners en van de Luistercursussen Frans, Italiaans, Spaans, Duits en Engels in de serie Prisma Taaltraining. Zij houdt zich als auteur en redacteur al bijna twintig jaar bezig met de ontwikkeling van lesmateriaal. Voor Thema heeft zij de afgelopen jaren een aantal managementboeken uit het Engels vertaald.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 39,60
U leert in het Engels vergaderen, telefoneren, een presentatie houden, klagen, onderhandelen, informeren, solliciteren en verkopen. 24 lessen met een groot aantal oefeningen en in allerlei variaties.
€ 39,60
Leer binnen een maand de beginselen van het Frans alléén door te luisteren en de teksten na te spreken.
€ 43,60
In dit acht uur durende hoorcollege van Home Academy en NRC Handelsblad neemt Leo Samama de luisteraar mee door de geschiedenis van de westerse klassieke muziek.
€ 27,95
Eeuwenlang vormden de Middeleeuwen een synoniem voor ongeletterdheid, barbarij en wreedheid. Vooraanstaand wetenschapper Herman Pleij belicht deze buitengewoon interessante periode uit onze beschavingsgeschiedenis.
€ 39,60
Leer binnen een maand de beginselen van het Spaans alléén door te luisteren en de teksten na te spreken.
€ 33,75
Zeven Zhen Chi-healing luisterboeken in één. Mayana begeleidt je in unieke geleide meditaties. In samenwerking met de arts Roy Martina ontwikkelde Mayana dit bijzondere pakket, dat een waardevolle toevoeging aan Zhen Chi is.
€ 22,45
Maarten van Rossem prikt tijdens dit luistercollege op zijn bekende wijze een aantal vooroordelen door. Een heerlijk college, rijk aan persoonlijk getinte anekdotes, verrassende historische dwarsverbanden en uitgesproken meningen.
€ 15,95
Hoe begin ik een gesprek? Wat als een ander geen zin heeft om met mij te praten? Heb ik wel voldoende interessante gespreksonderwerpen? Vergroot je zelfvertrouwen en spontaniteit!
 
Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW