Kareltje de hamster en Sjonnie de giraffe
zijn als echte vrienden voor elkaar geboren
als Kareltje “Hé Sjonnie!” roept, rent Sjonnie op hem af
en dan moet je ze samen toch eens horen
Sjonnie is heel lang en groot en Kareltje maar klein
maar toch zouden ze nooit iets anders willen zijn
want als je echte vrienden bent dan is dat juist heel fijn
dat je samen bent en toch zo kunt verschillen
Kareltje en Sjonnie hebben ook een eigen website op www.kareltjeensjonnie.nl met leuke spelletjes en een jukebox.
In het eerste deel beleven Kareltje en Sjonnie samen met hun vrienden uit de dierentuin heel veel avonturen. In het tweede deel gaan ze op reis naar o.a. Spanje en Italië en in elk land komen ze maffe, vrolijke of gekke dieren tegen. Het mooie: wat er ook gebeurt, het loopt altijd goed af!
Het leukste luisterboek dat ook de ouders maar niet gaat vervelen!
Muziek: Paul Hock en Ronald Schmitz
Inhoud
Kareltje en Sjonnie (liedje)
Piet de zeehond (liedje)
De vallende ster (verhaal)
Dick de wolf (liedje)
Willemijn de poes (liedje)
Het geluid van Kareltje (verhaal)
De nachtegaal (liedje)
Henk de goudvis (liedje)
De speeltuin (verhaal)
Daan de worm (liedje)
Kareltje en Sjonnie (liedje)
Kareltje en Sjonnie
Jacqueline de gans
Paolo de mol
Jan de slak
James het schaap
Knut de uil
Jurgen de sint-bernardshond
Biggetje Sebastiaan
José de stier
Kareltje en Sjonnie
Kareltje en Sjonnie - Karaoke
Over de auteur
Job Schuring (1962) groeide op in Schiedam en het Groningse dorpje Loppersum. Hij werd afgewezen voor de Kleinkunst Academie en ging geschiedenis studeren. Het bloed kroop echter waar het niet gaan kon; na vijf jaar deed Job alsnog een poging de cabaretkant op te gaan. Deze keer met meer succes. In 1988 was hij de eerste winnaar van de Wim Sonneveld-prijs en in 1992 kreeg hij de Pall Mall Export Prijs uitgereikt. Hij maakte een aantal theaterprogramma's, waaronder Kangoeroes in Zeeland en Wat heb ik het toch goed. Begin 1997 begon Job Schuring aan zijn zevende programma, Eindelijk, waarvoor hij samen met Rutger Laan de muziek schreef.
Hij schreef ook de serie Olivier en Brechtje voor Sesamstraat en was tekstschrijver voor Liesbeth List. Tegenwoordig maakt hij samen met illustrator Eva Poppink en muzikanten Ronald Schmitz en Paul Hock diverse luisterboeken voor kinderen waarin Kareltje de hamster en Sjonnie de giraf de hoofdrollen spelen. Daarnaast is hij de stem van het luisterboek Narnia. De leeuw de heks en de kleerkast naar de gelijknamige Disney film.
Recensies
'Alles in Kareltje en Sjonnie is even onweerstaanbaar schattig, de muziek van Paul Hock en Ronald Schmitz ligt lekker in het gehoor.' (Het Parool)
'Geestig, muzikaal en aangenaam speels' (Ivo de Wijs)
'Geestige teksten en muzikaal goed verzorgd' (Henny Vrienten)
'uiterst vermakelijk' (Elegance)
'Grapppige liedjes' (Margriet)
'Van hoge kwaliteit [...] de teksten van de liedjes bevatten voor wat oudere kinderen veel leuke (woord)grapjes, waardoor de liedjes leuk zijn voor jong en oud.' (NBD Biblion)
Het originele radiohoorspel uit 1962 over Ibbeltje: een niet altijd erg schoon, niet altijd even kalm, niet altijd even braaf meisje. Met heel veel liedjes en verhaaltjes!
Het eerste kinderboek van Youp van 't Hek. Door de stem van Youp en de vrolijke muzikale omlijsting van Ton Scherpenzeel wordt het een groot plezier om het verhaal steeds opnieuw te horen. Leeftijd: 4+
Een beetje kattenkwaad gaat deze tweeling nooit uit de weg. Het is duidelijk dat niets ooit ‘gewoon’ gaat en dat maakt de kleuters Saskia en Jeroen vreselijk populair bij vele kinderen. Leeftijd: 4+
Er logeert een beroemde popster in het familiehotel in Limburg. De kinderen hebben het druk met de roddelpers, maar ook met hun oma die naar een bejaardenhuis moet! Gelukkig loopt alles goed af. Leeftijd: 6+