Luisterboek downloaden - De wetten van Connie Palmen

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Categorieën

Specials

Snel zoeken

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

De wetten

Dit debuut van Connie Palmen vertelt over Marie Deniet die in zeven jaar zeven mannen ontmoet: de astroloog, de epilepticus, de filosoof, de (ex-)priester, de fysicus, de kunstenaar en de psychiater.
 
Spreker(s):
Connie Palmen

Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Uitgeverij de Bezige Bij

Jaar van uitgave:
2008

ISBN:
9789461496676

ISBN cd-versie:
9789023428725

Speelduur:
7 uur 54 min

Bestandsgrootte:
304 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 29,90

Luisterrijk download-prijs:
€ 23,90
 
Beschrijving
Bij het verschijnen in 1991 kreeg De wetten van Connie Palmen overal juichende recensies en er vershenen paginagrote interviews. De verkoop wsa zo groot dat de schrijfster het Gouden Ezelsoor in ontvangst mocht nemen, de prijs voor het bestverkochte debuut van het jaar.

De wetten vertelt over Marie Deniet die in zeven jaar zeven mannen ontmoet: de astroloog, de epilepticus, de filosoof, de (ex-)priester, de fysicus, de kunstenaar en de psychiater. Zij begeert in hen vooral de wetenschap die haar in staat stelt de wereld te doorgronden.

De relatie van de hoofdpersoon tot deze mannen wordt zeer verrassend, helder en diepgaand beschreven. Onder de oppervlakte van deze vlot lezende roman schuilen veel universele vragen waarop soms mooie antwoorden gegeven worden en waarvan sommige even onbeantwoord als meestal in het leven blijven.

Voorgelezen door de auteur.

Inhoud
Hoofdstuk 1: De astroloog
Hoofdstuk 2: De epilepticus
Hoofdstuk 3: De filosoof
Hoofdstuk 4: De priester
Hoofdstuk 5: De fysicus
Hoofdstuk 6: De kunstenaar
Hoofdstuk 7: De psychiater

Over de auteur
Connie Palmen (1955) is de auteur van de succesvolle romans De wetten (1991), De vriendschap (1995), I.M. (1998), Geheel de uwe (2002) en Lucifer (2007), vier essaybundels en een novelle. Ze bundelde haar interviews in God en vitriool en haar verspreide werk in Als een weke krijger. Zij sleepte onder meer de volgende literaire prijzen in de acht: European Novel of the Year (1991), Het Gouden Ezelsoor (1992), AKO Literatuurprijs (1995) en de Trouw publieksprijs (1996). Bij De Bezige Bij verscheen van haar Jij bent de perfecte harmonie (2007), de toespraak die zij hield bij de tachtigste verjaardag van Harry Mulisch.

Recensies
'De wetten is één grote schatkamer waaruit je naar hartelust citaten kunt halen die het verdienen onthouden te worden.' (Reinjan Mulder, NRC Handelsblad)

'De wetten is een ernstig boek, rijk aan ideeën, een hartstochtelijke zoektocht naar waarheid en geluk. Het is bovendien een heel scherpzinnig en humoristisch boek, laconiek van stijl, elegant van redenering. Een debuut om jaloers op te zijn.' (T. van Deel, Trouw)

'De wetten is (...) misschien wel het enige boek dat in aanmerking komt voor het predikaat Noodzakelijke Roman.' (Gertjan van Schoonhoven, Nieuwsblad van het Noorden)

'De wetten is een filosofische, zwaarwichtige, halfzachte, banale, erotische en diepzinnige roman.' (Carel Peeters, Vrij Nederland)
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 39,90
Aan de hand van zeven rechtszaken behandelt Prof. Dr. Wagenaar de basisaspecten uit de psychologie.
€ 21,55
Het spannende, maar ook geestige verhaal over het recht op vergelding en het overschrijden van grenzen als de deuren naar een normale rechtsgang zijn dichtgeslagen.
€ 18,35
Victoria is een 27-jarige femme fatale met een uniek beroep: mannentester. Ze laat zich inhuren door vrouwen om hun geliefde op de proef te stellen. In haar gedrevenheid past ze duistere methodes toe...
€ 19,94
Twee mannen, twee vrouwen, twee zoons – wie durft een beslissing te nemen over de toekomst van zijn eigen kind? Weergaloze roman over de vraag in hoeverre je als ouder verantwoordelijk bent voor de daden van je eigen kind.
€ 39,60
Leer binnen een maand de beginselen van het Spaans alléén door te luisteren en de teksten na te spreken.
€ 34,00
Maarten van Buuren spreekt over zes beroemde romans waarin overspelige vrouwen centraal staan. Hij plaatst de schrijvers en hun romans in een cultuurhistorisch perspectief.
€ 21,55
Het meeslepende en ontroerende levensverhaal van Dolores en het verhaal van haar Indische familie, haar echtgenoten, vrienden, en vooral het verhaal van haar zoon en diens plaatsvervanger.
€ 15,95
Deze internationale bestseller neemt u mee naar de schoonheid en wreedheid achter de rijstpapieren wanden. Uiterlijk is doorslaggevend, mannen wedijveren over de prijs van de maagdelijkheid van een meisje...
 
Alle prijzen zijn inclusief BTW