Luisterboek downloaden - Eigen schuld van Maarten Spanjer

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Categorieën

Specials

Snel zoeken

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

Eigen schuld

en andere verhalen
Maarten Spanjer vertelt op zijn bekende humoristische manier over zijn jeugd in Amsterdam-Oost, maar ook over de eerste keer dat hij op televisie was, zijn herinneringen aan Ajax en zijn liefde voor Sophia Loren.
 
Spreker(s):
Maarten Spanjer

Uitgever:

Oorspronkelijke uitgever:
Uitgeverij Thomas Rap

Jaar van uitgave:
2008

ISBN:
9789461497024

ISBN cd-versie:
9789047602422

Speelduur:
2 uur 43 min

Bestandsgrootte:
127 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 14,95

Luisterrijk download-prijs:
€ 11,95
 
Beschrijving
In Eigen schuld en andere verhalen vertelt Maarten Spanjer op zijn bekende humoristische manier over zijn jeugd in en rond de Retiefstraat in Amsterdam-Oost, maar ook over de eerste keer dat hij op televisie was, zijn herinneringen aan Ajax, gezinsvakanties naar Spanje en zijn liefde voor Sophia Loren.

Inhoud
De zuiderzeeballade
Het televisiedebuut
Stereo
Blijf maar
Kamperen
Boterhammen met jam
Rood-wit Ajax
Dolf
Wraak
Sophia Loren
Vreemde handen
Jeugdherinneringen uit de losse vuist

Over de auteur
Maarten Spanjer (1953) is een Nederlandse acteur, die tevens bekend is als schrijver.

Maarten Spanjer is onder andere bekend geworden door zijn typetjes, zoals: 'Het Miskend Talent', voetbalombudsman 'Drs. Vijfje' en 'Beun de Haas'. Grote bekendheid verwierf hij als pratende taxichauffeur in het programma Taxi. In dit programma liet hij zien hoe hij passagiers aan de praat kon houden en hen mooie verhalen laten vertellen. Met het programma won Maarten Spanjer de ‘Gouden Roos van Montreux’.

Deze bekendheid heeft er onder andere ook toe geleid dat hij samen met Rijk de Gooyer een commercial maakte voor KPN. In 2006 speelde Spanjer rechercheur Martin Boks in de politieserie Boks, die uitgezonden werd op Talpa. Momenteel heeft Maarten Spanjer zich vooral op het schrijven toegelegd. Zo publiceert hij onder andere in het satirisch weekblad Propria Cures en raakte hij in een polemiek verzeild met Harry de Winter.

Hij maakte in 1986 zijn literaire debuut met de bundel Eigen schuld ontroerende en humoristische verhalen over een jeugd in Amsterdam-Oost. Het boek werd een enorm succes, en Maarten Spanjer was naast ex-voetballer, komiek en acteur in één klap een schrijver geworden met een grote schare fans.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 15,95
Verhalen, herinneringen, sprookjes en columns die Bomans voor bladen als de Volkskrant en Elsevier schreef en die Bomans met zijn welbespraaktheid en grote gevoel voor humor voor publiek en de AVRO-radio voorlas.
€ 46,01
Overzicht van de belangrijkste perioden in de Europese literatuurgeschiedenis aan de hand van acht thema's.
€ 45,99
De twintigste eeuw heeft een vrijwel onuitputtelijke rijkdom aan filosofische ideeën opgeleverd. Er leefden in deze eeuw meer filosofen dan in alle voorgaande eeuwen tezamen.
€ 22,15
Deze praktische methode leert je omgaan met emoties op het werk. Al meer dan 200.000 exemplaren van het boek verkocht. Themaklassieker nu ook als luisterboek!
€ 21,99
Een hoorcollege moderne geschiedenis van de V.S.
€ 27,95
Maarten van Rossem laat zien hoe de politieke biografieën van twee van Ruslands beruchtste leiders met elkaar en de Russische geschiedenis verbonden zijn.
€ 27,95
Maarten van Rossem plaatst het hedendaagse populisme in historisch perspectief. Hij laat met humor de paradox zien dat we nooit zo welvarend en veilig zijn geweest, maar ook nooit zo ontevreden en angstig.
€ 27,95
Nederlands bekendste historicus Maarten van Rossem analyseert het ontstaan, het verloop en de gevolgen van het omvangrijkste gewapende conflict dat de wereld gekend heeft.
 
Alle prijzen zijn inclusief BTW