Luisterboek downloaden - De religie van de Islam van Maulana Muhammad Ali

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Categorieën

Specials

Snel zoeken

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

De religie van de Islam

Wetenschappelijke verhandeling, geschreven in een eenvoudig te begrijpen stijl. Voor studenten, beleidsmakers en iedereen die zich betrokken voelt bij de wereld van vandaag.
 
Uitgever:

Jaar van uitgave:
2007

ISBN:
9789461497123

ISBN cd-versie:
9789052680316

Speelduur:
39 uur 10 min

Bestandsgrootte:
860 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 22,50

Luisterrijk download-prijs:
€ 18,00
 
Beschrijving
De Religie van de Islam onderzoekt op kritische wijze de bronnen, beginselen en gebruiken van de islam, inclusief veelal verkeerd begrepen onderwerpen als djihad, vrouwenrechten en de onderdelen staat en regering in de islam.

Het belang van dit werk kan niet worden onderschat, het zou wel eens het beste en meest effectieve middel kunnen zijn bij de bestrijding van radicale islamitische ideologieën.

De Religie van de Islam is een wetenschappelijke verhandeling, geschreven in een eenvoudig te begrijpen stijl, waar studenten, beleidsmakers, en ieder geïnteresseerd in vergelijkende godsdienstwetenschappen en iedereen die zich betrokken voelt bij de toestand in de wereld vandaag de dag zijn voordeel mee kan doen.

Deze uitgave is de Nederlandse versie van de oorspronkelijke door de Al-Azhar Universiteit in 2002 onderschreven Engelse versie. Deze uitgave wordt bij de studie Islam op universiteiten gebruikt, o.a. bij de Universiteit van Leiden.

Over de auteur
Maulana Muhammad Ali (1874-1951) was een gezaghebbend kenner van de islam en een van de belangrijkste Koranvertalers uit de 20e eeuw. Hij schreef ook meerdere vooraanstaande werken over de islam. Zijn werken worden bij de studie op universiteiten gebruikt en zijn meermaals vertaald. Naast het Engels en Nederlands is zijn vertaling van de Koran ook in gedrukte vorm verschenen in het Frans, Spaans, Italiaans, Duits, Russisch, Turks, Urdu en Indonesisch.

Recensies
“Zonder ook maar een haarbreedte af te wijken van de traditionele zienswijze op verering en religieuze plichten, laat de auteur een breed spectrum zien waarin veranderingen wettig en wenselijk kunnen zijn, omdat hier de regels en gebruiken niet gebaseerd zijn op een voorschrift van de Koran of op een verordening van de Profeet (vrede zij met hem), en veranderd moeten worden als zij niet meer voldoen aan wat de gemeenschap nodig heeft. Een dergelijk boek is hard nodig in deze tijd nu we in vele moslimlanden zien dat mensen uitkijken naar de hervorming en herleving van de islam, en fouten maken omdat ze juist deze kennis ontberen.” (Marmaduke Pickthall, beroemde Engelse vertaler van de Heilige Koran.)

“Ik vind het een uiterst bruikbaar werk, bijna onmisbaar voor studenten in de Islam.” (Dr. Muhammad Iqbal, beroemde moslim dichter en filosoof)

“Dit boek behoort tot de belangrijkste eendelige studies van de islam die gedurende de 20e eeuw zijn geschreven … Maulana Muhammad ‘Ali’s meesterwerk zou door iedereen gelezen moeten worden, zowel moslims als niet-moslims … [dit boek] blijft vooral nuttig voor al diegenen met interesse in de onderlinge relaties tussen christenen en moslims en is onmisbaar voor iedere serieuze student van de islam.” (Antony T. Sullivan, Center for Middle Eastern and North African Studies, University of Michigan)
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 20,00
Prof. mr. Ybo Buruma neemt u mee in de wereld van misdaad en strafrecht, van eind 19e eeuw tot heden. Een helder hoorcollege van meer dan 10 uur.
€ 34,00
Marita Mathijsen vertelt op inspirerende wijze over de veranderingen in de 19e eeuw en legt dwarsverbanden tussen schilderkunst en letterkunde, tussen boekproductie en onderwijs, tussen politiek en literatuur.
€ 43,60
In dit acht uur durende hoorcollege van Home Academy en NRC Handelsblad neemt Leo Samama de luisteraar mee door de geschiedenis van de westerse klassieke muziek.
€ 39,90
Aan de hand van zeven rechtszaken behandelt Prof. Dr. Wagenaar de basisaspecten uit de psychologie.
€ 39,90
De luisteraar wordt meegenomen op een spannende ontdekkingstocht door de geschiedenis van het denken over goed en kwaad, deugd en geluk, plicht, verantwoordelijkheid en keuze.
€ 27,95
De Nederlandse identiteit bestaat volgens sommige mensen niet, maar Nederland kent wel degelijk collectieve eigenaardigheden. Herman Pleij analyseert deze en plaatst ze in een cultuurhistorisch perspectief.
€ 43,60
In de 17de eeuw vond de Wetenschappelijke Revolutie plaats die aan de basis ligt van onze moderne natuurwetenschap. Hoorcollege over pioniers als Galilei, Kepler, Descartes, Bacon, Huygens en Newton.
€ 43,60
Muziek is een kunstvorm die een verhaal vertelt, maar wat horen we als we naar klassieke muziek luisteren? Dit college behandelt de belangrijkste kenmerken en bouwstenen van de westerse muziekkunst.
 
Alle prijzen zijn inclusief BTW