Luisterboek downloaden - De storm van William Shakespeare

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken

Categorieën

Specials

Snel zoeken

Over Luisterrijk

Contact

Veilig kopen

Luisterboek

De storm

Een duister sprookje op de grens van komedie en tragedie, over wraak en macht, de meedogenloze natuur en de mens die probeert meester over zijn lot te worden.
 
Spreker(s):
Maarten Wansink, Felix-Jan Kuypers, Sieger Sloot, Annemaaike Bakker, Jeroen van Venrooij, Bart Rijnink, Hendrik Aerts e.v.a.

Uitgever:

Jaar van uitgave:
2009

ISBN:
9789461497475

Speelduur:
1 uur 58 min

Bestandsgrootte:
122 MB

Formaat:
mp3 download

Adviesprijs:
€ 15,95

Luisterrijk download-prijs:
€ 12,95
 
Beschrijving
Prospero, de Hertog van Milaan, is door zijn broer en diens bondgenoten afgezet en, samen met zijn driejarig dochtertje, op een gammele sloep op zee achtergelaten. Twaalf jaar later lijden de nieuwe machthebbers schipbreuk in een vreselijke storm. Ze spoelen aan op een onherbergzaam eiland, bevolkt door geesten en demonen, waar de doodgewaande Prospero met magische kracht de scepter zwaait. Geplaagd door schuldgevoel en opgejaagd door duistere ambities dwalen de drenkelingen rond in een wereld waar gezond verstand geen greep op heeft en de natuur zich niet aan haar eigen wetten houdt, overgeleverd aan de zorgvuldige regie van Prospero.

Een duister sprookje op de grens van komedie en tragedie, over wraak en macht, over de meedogenloze natuur en de wrede geschiedenis van de mens die vergeefs probeert meester over zijn lot te worden. En een vurig pleidooi voor het vrije denken en de fantasie. Een ode aan de kunst.

Unieke live-uitvoering in het Amsterdamse Bos met alle muziek, opgenomen in de zomer van 2009.

Alle muziek en liedjes, maar dan opnieuw in de studio opgenomen, zijn ook apart verkrijgbaar in het luisterboek Muziek uit 'De storm'.

Cast
Prospero, verbannen Hertog van Milaan: Sieger Sloot
Miranda, zijn dochter: Annemaaike Bakker
Antonio, zijn broer, de nieuwe Hertog van Milaan: Jeroen van Venrooij
Ariël, luchtgeest in dienst van Prospero: Bart Rijnink
Kalibaan, slaaf van Prospero: Hendrik Aerts
Alonso, Koning van Napels: Maarten Wansink
Ferdinand, zijn zoon: Johan Fretz
Sebastiana, zijn zus: Annelies Appelhof
Gonzalo, raadsheer van Alonso: Felix-Jan Kuypers
Francesca, in dienst van Alonso: Keja Kwestro
Stefano, bottelier aan boord van het koningsschip: Maarten Wansink
Trinculo, entertainer aan boord van het koningsschip: Annemaaike Bakker
Kapitein van het koningsschip: Hendrik Aerts
Bootsman van het koningsschip: Keja Kwestro
Stuurman van het koningsschip: Floyd Koster

Vertaling en bewerking: Frances Sanders en Martine Vosmaer
Regie: Frances Sanders
Compositie en muzikale leiding: Alberto Klein Goldewijk

Over de auteur
William Shakespeare (1564-1616) was een Engels toneelschrijver en dichter. Hij wordt door velen beschouwd als de beste schrijver die Engeland ooit heeft voortgebracht. Shakespeare schreef 38 tragedies, koningsdrama's en komedies. Daarnaast schreef hij 154 sonnetten en een aantal langere gedichten.

Over het algemeen is men het er over eens dat de meeste van de aan hem toegeschreven stukken zijn geschreven in de periode 1585–1610.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 23,95
Hoe een complot van engelen het leven op aarde voorgoed verandert. De verfilmde internationale bestseller van Mulisch nu als hoorspel met de muziek van Henny Vrienten.
€ 23,95
Met minder moeite meer doen, dat willen we allemaal wel. Maar hoe verbeter je nu je persoonlijke effectiviteit?
€ 23,90
Over een geestdriftig maar precair docentschap en de fatale liefde van Marc Cordesius, een jonge docent Frans. Over een beeldschoon meisje, collega's, maar ook afgewezen vrouwen en afgunstige mannen.
€ 17,55
Mindfulness, ook wel vipassana- of aandachttraining genoemd, is een meer dan 2500 jaar oude meditatievorm, waarbij het ontwikkelen van opmerkzaamheid centraal staat. Voor beginners en gevorderden.
€ 16,45
In managementkringen wordt De zeven spirituele wetten van succes veel gebruikt als inspiratiebron. Dit luisterboek met de integrale tekst van het boek zal zeker deze doelgroep aanspreken.
€ 15,95
Een evenwichtig gecomponeerde debuutroman, geënt op een waar gebeurd verhaal.
€ 15,95
Het beroemde komische hoorspel uit de jaren zeventig, met onder meer Ko van Dijk als August Biels. Voor degelijke uitvoering en verantwoorde vormgeving, beleefd aanbevelend: Biels & Co!
€ 15,95
Met Mindfulness leer je je niet meer te verzetten tegen lastige gevoelens. Ontwikkel inzicht, wijsheid en vooral ‘belevingsruimte’. Je leert ingesleten gewoonte- en reactiepatronen herkennen en hier beter mee om te gaan.
 
Alle prijzen zijn inclusief BTW