Romans en literatuur (1015)

22-08-2017
Faith Malone weet precies wat ze wil: een man die haar neemt zonder het te vragen en aan wie ze zich helemaal kan geven. Agent Gray lijkt de man op wie ze heeft gewacht.
€ 14,99
19-08-2017
Lucy verheugt zich op een studententijd zonder haar ouders en hoogbegaafde zusje. Tot haar grote afschuw komt ze terecht in een huis vol nerds. Denk maar niet dat ze ook maar iets met haar huisgenoten te maken wil hebben!
€ 14,95
19-08-2017
Het is jaren geleden dat ze Harrison Whitley-Shuler voor het laatst zag. Zij was een tiener die huizen schoonmaakte. Hij was de prachtige zoon van rijke ouders, totaal onbereikbaar (en ongeschikt) voor haar.
€ 14,95
19-08-2017
Dit intrigerende luisterboek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Leeftijd: 15+
€ 14,95
15-08-2017
Sam en Clementine hebben een mooi, maar druk leven. Ze worden door hun buren uitgenodigd voor een barbecue. Twee maanden later vragen Clementine en Sam zich steeds weer af: wat als we nooit naar die barbecue waren gegaan?
€ 16,99
11-08-2017
Een openhartig en inspirerend verslag van een jonge vrouw die geconfronteerd wordt met haar sterfelijkheid. Een toegankelijk en inspirerend luisterboek voor fans van Brené Brown of Laura Maaskant 'Leef!'.
€ 14,95
11-08-2017
Een achtjarig meisje wordt vermist. Bij het horen van het amber alert weet haar vroegere lerares meteen dat ze dood is. Sterke, beklemmende psychologische roman
€ 14,95
11-08-2017
Mim (16) verwerkt tijdens een lange, ingrijpende busreis door Amerika de scheiding van haar ouders. Leeftijd: 13+
€ 14,95
11-08-2017
Tien verhalen over het leven. Na een gebeurtenis kan het leven zomaar nooit meer hetzelfde zijn en moet je een weg zoeken in de situatie die ontstaat. Je maakt een vrije val, die overal toe kan leiden. Of juist nergens toe.
€ 13,95
09-08-2017
Een liefdevol portret van een zoon die wil loskomen van zijn moeder maar onlosmakelijk met haar verbonden weet, genomineerd voor de AKO Literatuurprijs, bekroond met de F. Bordewijk-prijs en de Dirk Matensprijs.
€ 9,99
09-08-2017
Prachtig vertelde roman over de liefde tussen een gescheiden kunsthistorica en een jong meisje. In een meeslepende vertelling verweeft Mulisch het verhaal met de klassieke noodlotsdrama's van Orpheus en Oedipus.
€ 9,99
09-08-2017
Over een geestdriftig maar precair docentschap en de fatale liefde van Marc Cordesius, een jonge docent Frans. Over een beeldschoon meisje, collega's, maar ook afgewezen vrouwen en afgunstige mannen.
€ 9,99
09-08-2017
Een ontroerende generatie- en liefdesroman - soms tragisch, soms tragikomisch - rond drie decennia uit het leven van Inni Wintrop, handelaar in alles waar geld in zit.
€ 9,99
09-08-2017
'Nooit meer slapen' is een grootse roman over grote dromen. Een van de meest gelezen en best gewaardeerde romans van W.F. Hermans werd prachtig voorgelezen door zijn zoon Ruprecht Hermans.
€ 9,99
09-08-2017
In dit luisterboek leest Wolkers een prachtige en zeer gevarieerde selectie uit zijn werk met verhalen, sprookjes, en gedichten.
€ 7,99