Luisterboek downloaden - De Amerikaanse prinses van Annejet van der Zijl

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken - Home Thuiswinkel Waarborg Certificaat Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken - Home

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Prijs

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig afrekenen

9789021400730 - BB
9789021400747 - ED
9789047621638 - BA
9789021403786 - BC
9789021408453 - BB

De Amerikaanse prinses

Reconstructie van een weids en fascinerend leven in Amerika en Europa tijdens de victoriaanse en de moderne tijd. En het persoonlijke verhaal van een uitzonderlijke vrouw die de moed had om haar eigen weg te gaan.

Spreker(s):

Uitgeverij:

Audiouitgave:

Publicatiedatum:
15-03-2018

ISBN:
9789021414256

Speelduur:
6 uur 21 min

Bestandsgrootte:
349 MB

Formaat:
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Luisterrijk download-prijs:
€ 9,99
 
luistervoorbeeld
Beschrijving
Op 13 april 1927 voer Allene Tew met de Mauretania de haven van New York uit. Ze liet een leven achter zich waarin ze alles had bereikt waar ze als plattelandsmeisje van had gedroomd - aanzien, fortuin, moederschap, haar grote liefde. En ze was het ook bijna allemaal weer kwijtgeraakt. 'De rijkste en verdrietigste weduwe van de stad', zoals Allene door societyrubrieken werd genoemd, had die dag echter ook nog veel vóór zich, zoals een nieuw gezin en een toekomst als officiële prinses, als Russische gravin en als peetmoeder van de latere koningin Beatrix.

De Amerikaanse prinses is een reconstructie van een weids en fascinerend leven, dat zich afspeelt tegen het decor van Amerika en Europa, de victoriaanse en de moderne tijd, de industriële en Russische revolutie en de twee wereldoorlogen. Maar het is bovenal het persoonlijke verhaal van een uitzonderlijke vrouw die de moed had om, tot het bittere eind, haar eigen, onnavolgbare weg te gaan.

De Amerikaanse prinses is vanaf de eerste dag van verschijning een groot succes, en herdruk na herdruk volgt. Het boek veroverde in heel korte tijd de bestsellerlijst: al binnen drie weken stond De Amerikaanse prinses op nummer 1.

Inhoud
Proloog: De blauwe kamer 1 - Winter 1954-1955
Hoofdstuk 1: De blokhut van Oom George
Hoofdstuk 2: Het glinsterend paradijs
Hoofdstuk 3: De mazzelkoning
Hoofdstuk 4: New York, New York
Hoofdstuk 5: Het gelukkige eiland
Hoofdstuk 6: Hondengevecht
Hoofdstuk 7: Het verminkte hart
Hoofdstuk 8: De Amerikaanse prinses
Hoofdstuk 9: De vijfde man
Hoofdstuk 10: De peetmoeder
Hoofdstuk 11: Oceans of love
Hoofdstuk 12: Hoe niet dood te gaan
Epiloog: De blauwe kamer 2 - Voorjaar 1955
Gedachten bij dit boek

Over de auteur
Annejet van der Zijl (1962) is een Nederlands journalist en schrijfster. Van der Zijl groeide op in een lerarengezin in Friesland, en wist al vrij vroeg dat ze iets met schrijven wilde doen. Niet alleen omdat ze veel van boeken en lezen hield, maar ook omdat het haar zo’n mooie manier leek om de wereld te ontdekken. In eerste instantie ging ze kunstgeschiedenis studeren, maar later stapte ze over op de richting massacommunicatie en studeerde daar op af in Amsterdam. Omdat er in Nederland toen nog geen postdoctorale opleidingen journalistiek bestonden, ging ze in 1998 naar Londen om daar een MA International Journalism te doen. Onderdeel van die studie was een aantal stages, zowel in Engeland als in Nederland, en zo kwam ze als redactrice bij de toenmalige Haagse Post terecht, net voor dit blad fuseerde met De Tijd. Daar specialiseerde ze zich in literaire geschiedschrijving en portretten.

In 1998 debuteerde ze met het boek Jagtlust over het meest roemruchte artistieke broeinest van Nederland.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 17,95
Nagelbijtend spannende thriller over de jacht op een koelbloedige moordenaar. Het is het tweede, losstaande deel in de serie over Fabian Risk.
€ 16,99
Withuis’ scherpe en ontroerende ontleding van de verhouding tot haar vader weerspiegelt onze recente wereldgeschiedenis en biedt de lezer een blik van binnenuit op de Koude Oorlog.
€ 39,95
Wie van lijder (passief) tot leider (actief) wil worden, kan terecht bij de Stoïcijnse levenskunst. Luister hoe het mogelijk is te leven zonder irritaties en teleurstelling.
€ 14,99
Over de vrouw die door Mozarts familie werd gehaat terwijl Mozart zelf haar zo hartstochtelijk liefhad. Laat je meevoeren naar het Wenen van Mozart en de romantiek in de achttiende eeuw.
€ 14,99
Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.
€ 7,99
Lila en Elena zijn twee vriendinnen uit een armoedige wijk in Napels. Lila is op haar zestiende getrouwd. Door haar nieuwe achternaam raakt ze zichzelf kwijt. Elena voltooit het gymnasium, maar worstelt met haar ambities.
€ 14,99
De familiegeschiedenis van Jan Six, zijn familie en zijn vele levens, een Amsterdamse elitefamilie door vier eeuwen heen.
€ 7,99
Elena heeft gestudeerd, is getrouwd, naar Florence verhuisd, heeft kinderen gekregen en is inmiddels een gevierd schrijfster. Lila is er daarentegen nooit in geslaagd los te komen van haar geboortestad. De ontknoping.

Bestsellers

  1. luistervoorbeeld
    1
  2. luistervoorbeeld
    2
  3. luistervoorbeeld
    3
  4. luistervoorbeeld
    4
  5. luistervoorbeeld
    5
  6. luistervoorbeeld
    6
  7. luistervoorbeeld
    7
  8. luistervoorbeeld
    8
  9. luistervoorbeeld
    9
  10. luistervoorbeeld
    10

Twitter



Veilig kopen

Cadeaukaarten

  • Luisterrijk accepteert de Boekenbon. Luisterrijk accepteert de Nationale EntertainmentCard. Luisterrijk accepteert de VVV Giftcard. Luisterrijk accepteert de Webshop Giftcard. Luisterrijk accepteert de YourGift Giftcard.
  •  
    Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW
     
    9789021400730