Luisterboek downloaden - Lazarus van Lars Kepler

Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken - Home Thuiswinkel Waarborg Certificaat Luisterrijk - De downloadshop voor luisterboeken - Home

Actueel

Categorieën

Specials

Leeftijden

Talen

Prijs

Snel zoeken

In de spotlight

Service

Over Luisterrijk

Contact

Veilig afrekenen

9789403133508 - BC
9789403134604 - ED

Lazarus

In Oslo wordt een dode man gevonden, enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij een campingmoord bij Rostock. Joona ziet een patroon opdoemen dat weliswaar krankzinnig is, maar dat hij onmogelijk kan negeren.
Auteur(s):

Spreker(s):

Uitgeverij:

Audiouitgave:

Publicatiedatum:
19-11-2018

ISBN:
9789403146706

Speelduur:
18 uur 40 min

Bestandsgrootte:
1025 MB

Formaat:
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Luisterrijk download-prijs:
€ 14,99
 
luistervoorbeeld
Beschrijving
Joona Linna's grootste angst wordt waarheid: Jurek Walter is terug.

In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken doet de politie een vreselijke ontdekking: het slachtoffer blijkt een tot dan toe onbekende grafschenner te zijn en hij bewaarde er zijn trofeeën.

Enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij het onderzoek naar een campingmoord bij Rostock. Joona ziet een patroon opdoemen dat weliswaar krankzinnig is, maar dat hij onmogelijk kan negeren. Sommigen zouden van een wonder spreken als iemand terugkeert uit de dood – anderen van een nachtmerrie.

Joona Linna #7

Over de auteur
Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse schrijversechtpaar Ahndoril. Met hun debuut Hypnose behaalden ze internationaal de bestsellerstatus. Van de boeken ronde de sympathieke Joona Linna zijn in Nederland inmiddels meer dan 350.000 exemplaren verkocht. Slaap is Lars Keplers vierde thriller.
Liefhebbers van dit luisterboek bestelden ook:
€ 11,99
Het heeft iets geruststellends, in het voorbijgaan binnenkijken bij anderen, terwijl ze zich veilig wanen in hun eigen huis...
€ 16,99
Een mysterieuze moordenaar lijkt willekeurig slachtoffers te maken; het enige wat hen verbindt is het kinderliedje dat ze horen voor de moordenaar toeslaat.
€ 14,95
Inspecteur Linna reist af naar de Birgittagården en bevindt zich al snel midden in de meest raadselachtige moordzaak waarop hij ooit is gestuit. Op zoek naar de oplossing worden er verwoestende krachten in werking gezet.
€ 17,95
Nagelbijtend spannende thriller over de jacht op een koelbloedige moordenaar. Het is het tweede, losstaande deel in de serie over Fabian Risk.
€ 15,95
De Serie Q van Jussi Adler-Olsen bereikt keer op keer de internationale bestsellerlijsten. Het Marco-effect, het nieuwste deel, is misschien wel de spannendste thriller van de afgelopen tien jaar. Serie Q deel 5.
€ 14,99
Zomer 1986. Vluchtelingen, Chili, Zweden en een verborgen verleden zijn de ingrediënten van deze ijzersterke Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.
€ 14,99
Het begint met een lijk onder de vloer. Frieda deed deze gruwelijke vondst in haar eigen huis – een vondst die haar tot in de kern raakt. Het spannende 7e deel van de achtdelige Frieda Klein-serie. Ook los te luisteren!
€ 14,95
Op een verlaten plezierjacht wordt het lichaam van een vrouw gevonden. De volgende dag wordt er een man gevonden in zijn appartement. Deze doden vormen de opmaat tot een reeks gevaarlijke gebeurtenissen.

Bestsellers

  1. luistervoorbeeld
    1
  2. luistervoorbeeld
    2
  3. luistervoorbeeld
    3
  4. luistervoorbeeld
    4
  5. luistervoorbeeld
    5
  6. luistervoorbeeld
    6
  7. luistervoorbeeld
    7
  8. luistervoorbeeld
    8
  9. luistervoorbeeld
    9
  10. luistervoorbeeld
    10

Twitter



Veilig kopen

Cadeaukaarten

  • Luisterrijk accepteert de Boekenbon. Luisterrijk accepteert de Nationale EntertainmentCard. Luisterrijk accepteert de VVV Giftcard. Luisterrijk accepteert de Webshop Giftcard. Luisterrijk accepteert de YourGift Giftcard.
  •  
    Alle prijzen zijn inclusief 21% BTW
     
    9789403133508