Als het zaterdag wordt
Als het zaterdag wordt

Als het zaterdag wordt

'Als het zaterdag wordt' is het zesde deel van de Frieda Klein-serie. Frieda Klein wordt gevraagd een veroordeelde moordenaar te onderzoeken, maar als ze de vrouw spreekt, is niets wat het lijkt.

Serie

Frieda Klein deel 6

Auteur

Nicci French

Spreker

Inge Ipenburg

Speelduur

11 uur 45 min

€ 16,99

Beschrijving

De 32-jarige Hannah zit opgesloten in een psychiatrische inrichting nadat ze jaren geleden is veroordeeld voor de moord op haar moeder, stiefvader en jongere broertje. De moorden waren spraakmakend en domineerden de media vanwege het gewelddadige karakter ervan.

Psychotherapeute Frieda Klein staat bij de mysterieuze Walter Levin in het krijt: een jaar geleden heeft hij ervoor gezorgd dat inspecteur Karlsson zijn baan kon houden in ruil voor een gunst van Frieda. En nu moet Frieda Klein haar schuld inlossen: Walter wil dat ze Hannah bezoekt om te beoordelen of ze daadwerkelijk gestoord is.

Maar wanneer Frieda bij de inrichting komt, ontdekt ze dat er toch meer aan de hand is dan in eerste instantie leek…

'Als het zaterdag wordt' is het zesde deel in de Frieda Klein-serie van bestsellerauteur Nicci French. Lees meer over Frieda Klein in de volgende boeken:

• Blauwe maandag
• Dinsdag is voorbij
• Wachten op woensdag
• Donderdagskinderen
• Denken aan vrijdag
• Als het zaterdag wordt
• Zondagochtend breekt aan
• De dag van de doden

'Nicci French blijft boeien.'- vier sterren, de Volkskrant

'Nog altijd kan niemad die zich thrillerauteur noemt tippen aan schrijversechtpaar Nicci French. Absolute top.'- 5 sterren, AD

'Dat is hét talent van dit schrijversechtpaar; ze zijn meesters in het oproepen van beklemming en doem.'- Trouw

Details

Imprint

Uitgeverij AmboAnthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

24 maart 2016

ISBN

9789026335808

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 45 min

Bestandsgrootte

646 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit wereldberoemde duo beheerst al jaren de internationale bestsellerlijsten. Alleen al in ons land heeft Nicci French meer dan zes miljoen thrillers verkocht. Hun bekendste werk is de achtdelige reeks met Frieda Klein in de hoofdrol.

Het echtpaar schrijft niet samen. Eén van hen begint met een hoofdstuk dat vervolgens door de ander bewerkt wordt. Om de beurt bewerken zij een hoofdstuk net zolang totdat hun persoonlijke stijlen uitgewist zijn en er een derde stem ontstaat: de stem van Nicci French.

Nicci en Sean zijn in oktober 1990 getrouwd en samen kregen zij twee kinderen. Momenteel wonen ze in het dorp Suffolk, 100 km van Londen.

Meer auteur Nicci French Bekijk alles

Verkeerde afslag

Nicci French

€ 18,99
Tyler Green komt nooit meer vrij
€ 19,99
Stemmen in het duister

Stemmen in het duister

Nicci French

€ 16,99
Heeft iemand Charlotte Salter gezien?
5.0
€ 16,99

Meer spreker Inge Ipenburg Bekijk alles

Tegen elke prijs

Tegen elke prijs

Nick de Koning

€ 14,99

Laat tekens je gids zijn

Laura Lynne Jackson

€ 14,99
Verborgen in het verleden
€ 16,99
De zestiende verleiding

De zestiende verleiding

James Patterson, Maxine Paetro

€ 12,99