Alle Harry Potter-luisterboeken in het Nederlands, Engels en Frans

Nieuw bij Luisterrijk

€ 16,99
Bijna 32 (!) uur spanning. Gelezen door Rik van de Westelaken.

'Een van zijn beste boeken ooit' - AD

22 november 1963, de dag waarop John F. Kennedy werd vermoord en de wereld voorgoed veranderde... Wat als die fatale dag voorkomen had kunnen worden?
€ 11,99
Een nieuwe roman van de auteur van 'Birk'!
€ 13,99
Met 'Het zijn net mensen' vestigde Joris Luyendijk zich als een van de belangrijkste journalisten van deze tijd. Het werd een grote bestseller, met meer dan een kwart miljoen exemplaren zijn bestverkochte boek.
€ 13,99
We hebben allemaal zowel een zwarte als een witte wolf in ons. De witte wolf is lief en zacht, de zwarte wolf zit vol onrust. In 'De wijsheid van de witte wolf' leer je via prachtige volksverhalen je witte wolf te omarmen.
€ 9,99
Deesje moet een poosje bij haar tante in de grote stad wonen, en daar heeft ze helemaal geen zin in. Maar voor ze bij tante aankomt, is er heel wat gebeurd! Leeftijd: 6+
Luisterboeken hoeven niet duur te zijn! Bijna 250 titels onder € 5,00 en bijna 1100 titels tussen € 5,00 en € 10,00. Of maak een keuze uit onze ca. 50 gratis titels.
€ 9,99
De vele liefdes van haar moeder die steeds valt op de verkeerde mannen, de (mannen)liefde van haar broer en haar eigen liefde voor haar jongere zusje en broer. Ze noteert wat ze ziet en voelt en wat ze allemaal niet begrijpt.
€ 14,99
Een feest voor alle Hendrik Groen-fans, geschreven met zijn kenmerkende humor en scherpe observatievermogen
€ 12,99
1946: Londen herstelt zich van de blitzkrieg. De veertienjarige Nathaniel en zijn zus Rachel zijn door hun geliefde moeder Rose achtergelaten bij een raadselachtige ‘voogd’ met de bijnaam De Mot.
€ 12,99
Een dodelijke bacterie in Noord-Nederland dwingt politiek Den Haag tot heftige maatregelen. Een politicus zoekt naar zijn vrouw, een wetenschapper naar het medicijn en een journalist naar de waarheid.
€ 13,99
Een zwijgzame brandweerman op zoek naar troost - de nieuwe roman van Arnon Grunberg.
€ 16,99
Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.
€ 14,99
5 vrouwen op leeftijd ontmoeten elkaar op de begraafplaats bij de graven van hun overleden echtgenoten. Dan blijkt dat ieder van hen nog een droom te verwezenlijken heeft. Ze gaan overdoen wat overgedaan moet worden.
€ 12,99
Ruben is met vakantie in Spanje als hij hoort dat vlucht MH17 is neergestort. Aan boord zaten zijn halfzus en haar gezin. Een aangrijpende autobiografische roman over de ramp met de MH17.
€ 14,99
'Morgan, een liefde' is een autobiografische roman over een verbijsterende ervaring. Een spannende zoektocht gedreven door een liefde die over de dood heen een weg probeert te vinden.
€ 16,99
Een intrigerend mysterie over geheugen, motieven en hoe weinig we eigenlijk over onszelf weten.
€ 15,99
Wees onzichtbaar van Murat Isik is een warm en ontroerend familieverhaal. Winnaar van de Libris Literatuur Prijs 2018, Boekhandelsprijs 2018 en het beste boek van 2017 volgens NRC Handelsblad en bol.com.
€ 13,99
De nieuwe roman van Anna Enquist, het opzichzelfstaande vervolg op 'Kwartet'.
€ 9,99
Lotte en Thijs zitten op een fijne school en hebben een lieve juf, juf Evi. Maar dan wordt de enge juf Brakel directeur en alles verandert… Leeftijd: 6+
€ 14,99
'Wegwezen' is het twaalfde deel in de megasuccesvolle en supergrappige graphicnovelserie Het leven van een Loser van Jeff Kinney. Bram vindt zichzelf perfect, maar jij en ik weten beter…
€ 9,00
Eva houdt het thuis niet langer uit, omdat haar ouders voortdurend ruzie maken. Ze besluit haar ouders een lesje te leren en loopt van huis weg. Vanuit haar schuilplaats ontdekt ze dat er een moord wordt beraamd. Leeftijd: 9+
€ 13,99
Het spannende en prachtige avonturenverhaal van Lampje nu ook als luisterboek! Leeftijd: 9+
€ 25,00
Bestaat er zoiets als een Europese identiteit? Leerssen verkent die in anekdotische uitweidingen over types/thema’s zoals 'de jager', de femme fatale, de bohemien, achthoekige kerken en de auteursfilm.
€ 25,00
Weinig genootschappen spreken zo tot de verbeelding als de vrijmetselarij. Voor sommigen is het een essentieel onderdeel van hun bestaan, voor anderen een achterhaald fenomeen.
€ 20,00
De Democratische Volksrepubliek van Korea is niet democratisch, het is geen republiek en het omvat slechts de helft van Korea. Remco Breuker kijkt voorbij de mythes en beeldvorming en gaat in op wat Noord-Korea wél is.
€ 5,00
Leo Samama schetst in deze lezing een helder beeld van het belang van kunst en cultuur en waarom deze ondersteund moeten worden. Bijdrage aan het nationale kunst- & cultuurdebat.
€ 7,99
Het verhaal van de ruimtetijd op toegankelijke wijze verteld. Beluister hoe Einstein ruimte en tijd samenbracht tot een gebogen, golvend en groeiend geheel, dat de deur opende naar een nieuw natuurkundig ruimtetijdperk.
€ 14,99
Een mijlpaal in de economische literatuur: het laat zien hoe data de rol van geld aan het overnemen is. Op heldere en toegankelijke wijze verklaren de auteurs waarom de macht van traditionele multinationals en banken afneemt.
€ 5,49
De Nieuwjaarsduik in de Noordzee is inmiddels een traditie. Dat is koud. Maar kan het kouder? Ja. Jaarlijks beklimmen velen de Mount Everest. Niet iedereen overleeft die kou.
€ 8,99
Wat waren de belangrijkste gebeurtenissen van de Nederlandse geschiedenis? Hoe zou de radio verslag hebben gedaan? In dit luisterboek hoor je het! Van de prehistorie tot nu. Boeiend voor jong en oud.
€ 14,99
In dit opzienbarende boek wordt aangetoond dat de waarheid achter veel nieuwsverhalen vaak verborgen blijft. Over complotpraktijken, valse-vlag-operaties en The Deep State.
€ 19,50
'Mindgym, Sportschool voor je geest.' In 12 weken meer focus, rust én energie – geschreven door Wouter de Jong en voorgelezen door Elise Schaap.
€ 11,99
Veel mensen hebben vaak het gevoel geen controle te hebben over hun gevoelens of reacties. Dyer leert ons in dit boek het heft in eigen hand te nemen en ons gedrag niet te laten bepalen door moeilijke situaties.
€ 7,99
Warren Buffett is de bekendste belegger en investeerder ter wereld. In 'De kleine Buffett. Zijn beleggingsfilosofie samengevat' vat financieel expert Patrick Beijersbergen zijn inzichten voor u samen.