Nieuw bij Luisterrijk

€ 14,99

De eerste moord was slechts een waarschuwing...

Nieuwe thriller van Jack Grimwood, gelezen door Frank Rigter.

Een razendsnelle Koude Oorlog-thriller doordrenkt met schaduwen uit de Tweede Wereldoorlog. Voor de fans van Le Carré, Deighton, Fleming en Tom Rob Smith.
€ 12,99
‘Zeeuws geluk’ is een lofzang op de zonnigste provincie van ons land.
€ 12,99
Een onvergetelijk en openhartig boek over een arts die patiënt wordt
€ 15,99
Nooit eerder in de oorlogsgeschiedenis,' schreef Stalin aan Churchill, 'heeft zo'n onderneming plaatsgevonden.' Het was inderdaad verreweg de grootste vlootinvasie ooit vertoond.
€ 11,99
In dit supergrappige vervolg op 'De (niet zo) rampzalige avonturen van Herre' is de moeder van Herre helemaal in de ban van een vreselijke man, Wallis. Maar Herre vertrouwt hem voor geen cent... Leeftijd: 7+
Luisterboeken hoeven niet duur te zijn! Bijna 250 titels onder € 5,00 en bijna 1100 titels tussen € 5,00 en € 10,00. Of maak een keuze uit onze ca. 50 gratis titels.
€ 16,99
In deze 23e Jack Reacher-thriller gaat Reacher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn verleden. Familiegeheimen komen terug en achtervolgen hem in zijn persoonlijkste avontuur tot nu toe.
€ 12,99
In de donkere winterse dagen van 1959 ontmoeten een onbekende West-Friese verpleegster en een schilderende rebel elkaar in het Amsterdamse uitgaansleven. Het is liefde op het eerste gezicht.
€ 15,00
De natuur is betoverend: zodra je door een park of bos wandelt, voel je je meteen rustiger. Sharon Blackie laat zien deze magische momenten in de natuur ons weer thuis laten komen in deze wereld.
€ 14,00
Vier stoeptegels voor de prijs van drie. 143 zeer korte verhalen over 143 verschillende onderwerpen. Een rijke variatie, alles eerste kwaliteit, oprecht luistergenot. Zorgvuldig met de hand geselecteerd.
€ 14,99
In Oslo wordt een dode man gevonden, enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij een campingmoord bij Rostock. Joona ziet een patroon opdoemen dat weliswaar krankzinnig is, maar dat hij onmogelijk kan negeren.
€ 14,99
Allemaal slaan we verwoed met ons staart op het water, maar anders dan de walvis menen wij mensen dat ons spetteren ertoe doet.
€ 12,99
Het verhaal van een uitzonderlijk voetbaltalent
€ 16,99
Openhartige en inspirerende memoires van voormalige first Lady Michelle Obama.
€ 15,99
De nieuwe roman van A.F.Th. van der Heijden
€ 14,99
'Verloren grond', losjes geïnspireerd op de familiegeschiedenis van Murat Isik zelf, is een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uiteen wordt geslagen. Een aangrijpend vader-zoonverhaal over vriendschap, verlies en hoop.
€ 16,99
Tragikomische coming of age en een familieroman over opgroeien in een abnormale omgeving. Een persoonlijk verhaal vol scherpe observaties over verlies en dood.
€ 13,99
Selectie uit de bundels 'Kaviaar en ander leed', 'Montagne Russe' en 'De correspondent', die Waterdrinker de afgelopen jaren schreef. Tevens zijn er verhalen opgenomen die niet eerder werden gebundeld.
€ 15,00
In zijn hoorcollege schetst Maarten van Rossem in grote stappen de cultuurgeschiedenis van de gezinswagen en daarmee ook die van de Westerse samenleving.
€ 30,00
In zijn hoorcollege besteedt Hein van Dolen ruime aandacht aan de vele facetten van het Byzantijnse rijk dat meer dan 11 eeuwen heeft bestaan, zoals de geschiedenis, de godsdienst, de literatuur en de kunst.
€ 14,99
'Oud worden zonder het te zijn' is hét boek over hét onderwerp van de 21ste eeuw. Het belicht onze levensloop van alle kanten – van biologie en geneeskunde tot zorg en maatschappij.
€ 19,99
Frits van Oostrom reconstrueert het bizarre leven van Jan van Brederode. Hij werd in 1372 onder de meest gezegende omstandigheden geboren en sneuvelde een kleine veertig jaar later roemloos. Meeslepend en virtuoos verhaal.
€ 9,99
Guus Kuijer ontving voor 'Voor altijd samen, amen' in 2000 de Gouden Griffel. In 1979 kreeg hij de Staatsprijs voor kinder- en jeugdliteratuur en in 2007 de E. du Perronprijs voor zijn gehele oeuvre. Leeftijd: 4+
€ 29,95
Engels gesproken documentaire over het maken van de film 'Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald' - Dan Fogler will guide you through the process of creating the magical, on-screen world and explore the story, themes and characters.
€ 11,99
Julius Zebra wordt met zijn vriendje Cornelius gevangen genomen door Romeinse soldaten. Hoe weet hij zich te redden wanneer hij oog in oog komt te staan met een gemene gladiator? Leeftijd: 6+
€ 14,99
Eindexamenreis naar Spanje. Het lijkt een droom die uitkomt voor een groep van zeven jongeren. Samen besluiten ze om een nachtje te gaan kamperen in een onherbergzaam natuurgebied. Al snel verandert de droom in een nachtmerrie... Leeftijd: 12+
€ 12,50
Van je eerste rapport tot je pensioenleeftijd, van het weerbericht tot de verkiezingsuitslagen: overal bepalen cijfers hoe ons leven eruitziet. In dit boek zet Sanne Blauw cijfers weer op hun plek.
€ 14,99
Fascinerend verhaal over het opnieuw uitvinden van winkelen, groot durven denken, de drang naar continue vernieuwing, de kracht van samenwerken, de unieke cultuur en omgaan met teleurstellingen en succes.
€ 8,99
Wat waren de belangrijkste gebeurtenissen van de Nederlandse geschiedenis? Hoe zou de radio verslag hebben gedaan? In dit luisterboek hoor je het! Van de prehistorie tot nu. Boeiend voor jong en oud.
€ 4,99
Leiden wordt eind negentiende eeuw opgeschrikt door wat zich laat aanzien als opzettelijke vergiftigingen. In 'Arsenicum' wordt dit authentieke verhaal gereconstrueerd aan de hand historische bronnen en experts.
€ 19,50
'Mindgym, Sportschool voor je geest.' In 12 weken meer focus, rust én energie – geschreven door Wouter de Jong en voorgelezen door Elise Schaap.
€ 11,99
Veel mensen hebben vaak het gevoel geen controle te hebben over hun gevoelens of reacties. Dyer leert ons in dit boek het heft in eigen hand te nemen en ons gedrag niet te laten bepalen door moeilijke situaties.
€ 14,99
Helderheid' introduceert de basisprincipes van het Clarity Proces. Welke weg je ook gaat, dit boek zal een inspiratiebron voor je zijn en je ogen openen voor de waarheid waar je naar op zoek bent.
€ 20,00
Je leven steeds leuker maken, met minder moeite. Dat is waar het om draait. Want eindeloos ploeteren is prima, maar op de bank zitten met een boek, een kop thee en een glimlach op je snoet is ook fijn