Nieuw bij Luisterrijk

€ 13,99


Anna Enquist leest zelf het fraaie vervolg op haar roman 'Kwartet'
De nieuwe roman van Anna Enquist, het opzichzelfstaande vervolg op 'Kwartet'.
€ 9,99
Hij ziet je, hij filmt je, hij wil je. Het vijfde deel uit de Joona Linna serie.
€ 14,99
In hoeverre kan een plaats je leven veranderen? Deze ontroerende roman vol warmte en wijsheid, laat zien dat het nooit te laat is voor een nieuw begin.
€ 6,50
Luister naar 40 teksten over 40 verschillende onderwerpen. Een rijke variatie, alles eerste kwaliteit, oprecht luistergenot. Alles zorgvuldig met de hand geselecteerd.
Luisterboeken hoeven niet duur te zijn! Bijna 250 titels onder € 5,00 en bijna 1100 titels tussen € 5,00 en € 10,00. Of maak een keuze uit onze ca. 50 gratis titels.
€ 12,99
In de balletwereld vormen de Nederlandse Mischa en de Russische Nikolaj een beroemd droompaar. Een ongeluk lijkt hen nog dichter bij elkaar te hebben gebracht. Maar dan breekt er brand uit in het huis waar ze tijdelijk wonen.
€ 9,99
Anthony Doerr heeft met zijn werk al vele gerenommeerde literaire prijzen gewonnen. Hij schreef tien jaar lang aan deze roman, die door de internationale pers als een meesterwerk wordt beschouwd.
€ 12,99
In 'Doorgeschoten' schetst misdaadverslaggever Paul Vugts aan de hand van een ontluisterende reeks misdrijven hoe het mis ging en komt hij uit bij de grote vraag: Wat nu?
€ 9,99
Trouw aan zichzelf volgt Brida het pad van haar lotsbestemming. Op haar reis ontmoet ze Wicca en leert ze de Traditie van de Maan. Brida maakt de gaven wakker die wij allen vanaf onze geboorte in onze ziel dragen.
€ 14,99
Voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter: een ijzingwekkende thriller, waarover Jeffery Deaver zegt: 'de perfecte mix van sterke schrijfstijl, pyschologisch inzicht en 'niet-weg-te-leggen spanning.'
€ 16,99
Een gecompliceerd en boeiend portret van een griezelig perfecte stad en een spannende roman over het moederschap.
€ 13,99
'De voordelen van onbeantwoorde liefde' is het tweede boek van Becky Albertalli, en een spin off van 'Simon vs. de verwachtingen van de rest van de wereld'! Leeftijd: 15+
€ 14,99
Explosieve ontknoping van de veelgeprezen REBOUND-trilogie. In 'Exit' komen alle lijntjes van de serie bij elkaar.
€ 15,99
Wees onzichtbaar van Murat Isik is een warm en ontroerend familieverhaal. Winnaar van de Libris Literatuur Prijs 2018, Boekhandelsprijs 2018 en het beste boek van 2017 volgens NRC Handelsblad en bol.com.
€ 12,99
Ik wil dat het ophoudt. De repeterende gedachtes. Het voelen. Het niet-voelen. Ik ben zo moe. En het gaat niet voorbij. Het wordt niet beter. Mijn moeder zei me dat gek zijn betekent dat je dezelfde hel steeds opnieuw beleeft.
€ 14,99
Wanneer het restaurant waar Andrea en haar moeder lunchen onder vuur wordt genomen, ziet Andrea een hele andere kant van haar. Hoe kun je iemand vertrouwen die een leugenaar, of erger, blijkt te zijn?
€ 12,99
Bestsellerauteur John le Carré haalt herinneringen op uit zijn rijke verleden in dienst van de British Foreign Service en MI6. Als een moderne James Bond schrijft hij over de Koude Oorlog, terrorisme en corruptie.
€ 9,99
Als Alice een pratend wit konijn achterna loopt, is dat de start van een bijzonder en fantastische avontuur waarin ze allerlei merkwaardige figuren ontmoet... Leeftijd: 9+
€ 13,99
Het tweede avontuur van Rosa en Fico, de kinderen van de knotsgekke president Fernando van Costa Banana. Jozua Douglas bewijst opnieuw dat hij de allergrappigste kinderboekenschrijver van Nederland is. Leeftijd: 9+
€ 12,99
Deel 3 in de Sleedoorn-trilogie: een historische serie vol spannende puzzels, ingewikkelde codes en een vleugje magie. Leeftijd: 10+
€ 7,99
Er is een nieuwe jongen in de klas: Vik. Lies kan best een vriend gebruiken, maar niet deze slome. Op een middag worden ze per ongeluk toch vrienden. Leeftijd: 6+
€ 25,00
Bestaat er zoiets als een Europese identiteit? Leerssen verkent die in anekdotische uitweidingen over types/thema’s zoals 'de jager', de femme fatale, de bohemien, achthoekige kerken en de auteursfilm.
€ 25,00
Weinig genootschappen spreken zo tot de verbeelding als de vrijmetselarij. Voor sommigen is het een essentieel onderdeel van hun bestaan, voor anderen een achterhaald fenomeen.
€ 20,00
De Democratische Volksrepubliek van Korea is niet democratisch, het is geen republiek en het omvat slechts de helft van Korea. Remco Breuker kijkt voorbij de mythes en beeldvorming en gaat in op wat Noord-Korea wél is.
€ 5,00
Leo Samama schetst in deze lezing een helder beeld van het belang van kunst en cultuur en waarom deze ondersteund moeten worden. Bijdrage aan het nationale kunst- & cultuurdebat.
€ 8,99
Wat waren de belangrijkste gebeurtenissen van de Nederlandse geschiedenis? Hoe zou de radio verslag hebben gedaan? In dit luisterboek hoor je het! Van de prehistorie tot nu. Boeiend voor jong en oud.
€ 12,99
Historicus Rutger Bregman neemt u mee op een reis van de Oerknal tot nu, van het vlaggenschip van Columbus naar het laboratorium van Thomas Edison, van de oudste grotschilderingen naar de beursvloeren op Wall Street.
€ 22,95
Blijvend afkicken van een hardnekkige behoefte aan suiker, in slechts 21 dagen.
€ 9,99
‘Missie & Mindset’ is bedoeld om je te inspireren en bewust te maken van de manier waarop je naar de wereld kijkt.
€ 12,99
In ‘Waarom cola duurder is dan melk‘ beantwoordt filosoof Bas Haring vragen over de economie. Haring biedt duidelijke antwoorden op vragen als ‘Wat is nu eigenlijk rente?’ en ‘Heeft alles van waarde een prijs?
€ 19,50
'Mindgym, Sportschool voor je geest.' In 12 weken meer focus, rust én energie – geschreven door Wouter de Jong en voorgelezen door Elise Schaap.
€ 11,99
Veel mensen hebben vaak het gevoel geen controle te hebben over hun gevoelens of reacties. Dyer leert ons in dit boek het heft in eigen hand te nemen en ons gedrag niet te laten bepalen door moeilijke situaties.
€ 12,95
De boeddhistische monnik, de topsporter en de gezonde mens hebben met elkaar gemeen dat ze, in rust, niet te snel ademen. Hoe komt dit? Wat gebeurt er dan in je lijf en in je hoofd? En wat kun je er zelf aan doen om het op te lossen?