Terugkeer
Terugkeer

Terugkeer

Boek 1 in de Mergellandmoorden-serie. Alex keert na een periode in Amsterdam terug in Zuid-Limburg als hoofd van het coldcaseteam. Zijn eerste case; de vermissing van een jonge alleenstaande moeder.

Serie

Auteur

Michael Berg

Spreker

Stijn Westenend

Speelduur

14 uur 26 min

€ 23,99

Beschrijving

Winnaar Hebban Thrillerprijs 2026: ‘Een ijzersterke en meeslepende thriller door de goede combinatie van Zuid-Limburgse sfeer, de spannende verhaallijnen die langzaam bij elkaar komen en de zeer knap neergezette personages.' - Jury Hebban Thrillerprijs over Terugkeer.

Na een traumatische ervaring bij de Amsterdamse politie keert Alex Nievelsteijn terug naar zijn geboorteplaats in Zuid-Limburg om leiding te geven aan het coldcaseteam. Een vermissingszaak van een jonge moeder leidt tot de jacht op een seriemoordenaar. Intussen wordt Limburg opgeschrikt door de gruwelijke vondst van menselijke botten in een groeve.

In de serie De Mergellandmoorden laat Michael Berg een ander Zuid-Limburg zien dan dat van de toeristenfolders. Achter het lieflijke heuvellandschap gaat een wereld schuil van vriendjespolitiek, corruptie, seksueel misbruik en moord.

De Mergellandmoorden-serie bestaat uit de volgende delen:
1. Terugkeer 2. Vergelding 3. Finale

Terugkeer stond op de longlist voor de NBD Biblion Gouden Strop 2026.

‘Vlijmscherpe observaties, bloedstollende situaties en pakkende dialogen.’ – juryvoorzitter de Gouden Strop

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

9 juli 2025

ISBN

9789026371745

Taal

Nederlands

Speelduur

14 uur 26 min

Bestandsgrootte

793 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Na een succesvolle carrière bij de publieke omroep koos Michael Berg voor het thrillerschrijversbestaan. Met Nacht in Parijs (2013)won hij de Gouden Strop. Hôtel du Lac, Het meisje op de weg en Broertje belandden op de shortlist van de Gouden Strop en de Diamanten Kogel.

Zijn recentste thrillers vormen een trilogie: De Mergellandmoorden. Voor deel 1, Terugkeer, kreeg hij de Hebban Thrillerprijs. Deel 2, Vergelding, won de Gouden Strop, en het derde deel, Finale, verschijnt najaar 2026.

Michael Berg woont in Zuid-Limburg.

Meer auteur Michael Berg Bekijk alles

Finale

Michael Berg

€ 23,99
Vergelding
5.0

Vergelding

Michael Berg

€ 23,99
De vermissing

De vermissing

Michael Berg

€ 12,99
Ik zie je

Ik zie je

Michael Berg

€ 12,99

Meer spreker Stijn Westenend Bekijk alles

Hoop

Hoop

Niall Harbison

€ 17,50

Finale

Michael Berg

€ 23,99
Tijd droogt alle tranen
€ 12,95
Het jaar van de slang

Het jaar van de slang

Hugo Luijten

€ 9,95