Onderhandelen met kleuters, klanten en criminelen
De 6 principes van een politieonderhandelaar
Leer effectief onderhandelen van een politieonderhandelaar. Of het nu met een gijzelnemer, puber of je baas is, na het lezen van dit boek weet je hoe je resultaat behaalt zonder de relatie te schaden.
€ 17,50
Beschrijving
De zes principes van een politieonderhandelaar Kleuters, klanten en criminelen lijken op het eerste gezicht weinig met elkaar gemeen te hebben. Toch is er een duidelijke overeenkomst. Als je met hen onderhandelt, draait het om hetzelfde: het maximale resultaat behalen zonder de relatie te verliezen. Of je nu thuis, op het werk of onder druk onderhandelt: pas wanneer je de juiste technieken inzet, krijg je echt grip op de situatie. Heidi en Marjolein zijn meesters in het vertalen van extreme situaties naar alledaagse kwesties. Van een spannende gijzeling schakelen ze moeiteloos over naar een puber die laat thuis wil komen. De verschillen zijn groot, maar de principes van onderhandelen blijven hetzelfde. In dit boek leer je zes krachtige principes uit de praktijk van politieonderhandelaars. Praktisch, scherp en direct toepasbaar, juist wanneer het ertoe doet. 'Fascinerende inkijk in politieonderhandelingen en bruikbare tips en adviezen voor onderhandelingen in het dagelijks leven van iedereen.' Coen Verbraak, journalist en programmamaker Heidi Nieboer was onderhandelaar bij de politie en leidinggevende. Zo is zij vele malen ingezet bij gijzelingen, ontvoeringen en pogingen zelfdoding. Tegenwoordig geeft zij in binnen- en buitenland trainingen. Hierbij vertaalt zij haar kennis en ervaringen als gijzelingsonderhandelaar, leidinggevende en gedragswetenschapper bij de politie naar de dagelijkse praktijk van diverse beroepsgroepen. Marjolein Smit-Arnold Bik is leidinggevende bij de politie. Marjolein heeft veel ervaring opgedaan als leidinggevende van teams en diensten en ook als algemeencommandant bij evenementen, crises en grote rechercheonderzoeken. Als vrijwilliger is zij mediator en buurtbemiddelaar, rollen waarbij ze moeilijke gesprekken faciliteert. Eerder verschenen als We komen er wel uit (2024).
Details
Imprint
SpectrumUitgever
Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Publicatiedatum
4 juni 2026
ISBN
9789000406654
Taal
Nederlands
Speelduur
9 uur 54 min 2 sec
Bestandsgrootte
817 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Heidi Nieboer was leidinggevende en onderhandelaar bij de politie. Op dit moment is ze trainer en coach, en geeft ze workshops in binnen- en buitenland.
Marjolein Smit-Arnold Bik is leidinggevende bij de politie. Als vrijwilliger is zij mediator en buurtbemiddelaar, rollen waarbij zij moeilijke gesprekken faciliteert.
Heidi Nieboer was leidinggevende en onderhandelaar bij de politie. Op dit moment is ze trainer en coach, en geeft ze workshops in binnen- en buitenland.
Marjolein Smit-Arnold Bik is leidinggevende bij de politie. Als vrijwilliger is zij mediator en buurtbemiddelaar, rollen waarbij zij moeilijke gesprekken faciliteert.