

Toeval bestaat niet
'Soms moet je diep vallen voor je het echte geluk kunt vinden
€ 6,99
Beschrijving
Als Anneloes door haar vriend Emiel verlaten wordt voor een jonge vrouw, begint ‘Toeval bestaat niet’ van Saskia M.N. Oudshoorn. In het begin van dit eerste deel van de serie ‘Liefde in Milaan’ is er nog lang geen sprake van Milaan: Anneloes neemt er naast haar werk op een reclamebureau een weekendbaantje in de snackbar bij om zo snel mogelijk van haar schuld af te komen. Verder hoeft het voor haar allemaal niet zo. Maar haar vriendinnen denken daar anders over en regelen een blind date. Anneloes gaat, met frisse tegenzin, om van het gezeur af te zijn. Dit wordt natuurlijk helemaal niks… Maar dan staat Gianluca tegenover haar. Charmant, grappig, en eigenlijk te knap en aardig om waar te zijn. Anneloes kan moeilijk geloven dat zijn interesse in haar oprecht is. Als hij haar uitnodigt om met hem naar Milaan te gaan en op het laatste moment niet zelf komt opdagen, maar zijn irritante PA Constance stuurt, wordt haar vermoeden bevestigd – denkt ze. ‘Toeval bestaat niet’ is een heerlijk wegdroomverhaal van Saskia M.N. Oudshoorn, winnaar van de #KoboTalent wedstrijd.
Details
Imprint
Z&KUitgever
VBK Media
Publicatiedatum
22 januari 2021
ISBN
9789020542783
Taal
Nederlands
Speelduur
2 uur 46 min 9 sec
Bestandsgrootte
228 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Over de auteur
Renée Olsthoorn is de auteur van de ontroerende en humoristische Sportschool-trilogie, waarin een groep vriendinnen uit Den Haag wordt gevolgd die allemaal aan zumba doen. Ook zelf woont ze in de Hofstad, en zumbaat ze. Eerder verscheen van haar ook de Happy in de Hofstad-serie.
Renée Olsthoorn is de auteur van de ontroerende en humoristische Sportschool-trilogie, waarin een groep vriendinnen uit Den Haag wordt gevolgd die allemaal aan zumba doen. Ook zelf woont ze in de Hofstad, en zumbaat ze. Eerder verscheen van haar ook de Happy in de Hofstad-serie.