Voor ik je laat gaan
Voor ik je laat gaan
Kennedy Ryan
Nog geen fragment

Voor ik je laat gaan

Twee gebroken harten. Eén tweede kans.

Hartverscheurend en onvergetelijk. Dé romance van 2024 die je hart zal breken en helen.

€ 14,99

Beschrijving

Twee gebroken harten. Eén tweede kans. Voor ik je laat gaan van Kennedy Ryan is een onvergetelijke second chance romance voor fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros. Yasmen en Josiah zijn zielsverwanten. Ze hebben de once in a lifetime-liefde waar je van droomt: een tijd vol passie, hard werken, grote dromen en veel liefde, ook voor hun twee kinderen. Maar dan treft het noodlot hun familie en het leven waar ze van droomden lijkt onherstelbaar gebroken. Yasmen raakt in een depressie, Josiah stort zich op het runnen van het restaurant en langzaamaan raken ze elkaar kwijt. Tot Yasmen het niet meer aankan en een scheiding aanvraagt. Twee jaar later hebben ze een nieuw ritme gevonden in het co-ouderschap van hun twee kinderen en het runnen van hun succesvolle restaurant. Ook beginnen ze allebei voorzichtig met daten. Maar als magneten blijven Yasmen en Josiah naar elkaar toe bewegen, en beginnen ze zich af te vragen of ze elkaar écht kunnen laten gaan… ‘Rauw, realistisch en schitterend.’ Colleen Hoover ‘Hartverscheurend, sexy en hoopvol. Kennedy Ryan stort haar hele ziel in alles wat ze schrijft.’ Emily Henry

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

17 juli 2024

ISBN

9789021043982

Taal

Nederlands

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Pascal Vanenburg Bekijk alles

Wat als jij en ik?

Wat als jij en ik?

Emma Anna

€ 12,95
Hoax

Hoax

Jan Willem van Prooijen

€ 15,99
Things we left behind
€ 14,99
Bewegend beeld

Bewegend beeld

Femke Roobol

€ 12,99

Meer spreker Naomi Grant Bekijk alles

Angelique

Angelique

Angelique Woudenberg, Liddie Austin

€ 12,99
Woorden van Timo

Woorden van Timo

Tialda Hoogeveen

€ 11,99
Patina

Patina

Jason Reynolds

€ 11,99
Licht in de vlam 2

Licht in de vlam 2

Jennifer L. Armentrout

€ 12,99