De vrouwen van het Grand Hôtel
De vrouwen van het Grand Hôtel

De vrouwen van het Grand Hôtel

Een meeslepende historische roman voor fans van Corina Bomann en Downton Abbey.

Serie

Auteur

Ruth Kvarnström-Jones

Spreker

Karin Douma

Speelduur

15 uur 41 min

€ 14,99

Beschrijving

Lees De vrouwen van het Grand Hôtel, het eerste deel in de nieuwe serie van Ruth Kvarnström-Jones, De parels van Stockholm. De achttienjarige Ottilia Ekman arriveert in de grote stad om te beginnen als hoofdroomservice in het fameuze Grand Hôtel. Ze laat met pijn in haar hart haar familie achter in een arm provinciestadje, maar kijkt uit naar de start van haar nieuwe leven. Maar achter de façade van rijkdom en luxe schuilt een harde werkelijkheid: het hotel dreigt failliet te gaan en er is snel een directeur nodig die voor nieuw elan kan zorgen, en voor inkomsten. Het bestuur neemt een uniek besluit: de nieuwe directeur wordt een vrouw, Wilhelmina Skogh. Ottilia is onder de indruk van Wilhelmina. Een vrouw aan het hoofd van zo’n instituut baart opzien, en creëert tegenstanders. Het hotel is een wereld vol tegenstellingen waarin Ottilia zich staande moet houden.

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

26 juni 2024

ISBN

9789021049465

Taal

Nederlands

Speelduur

15 uur 41 min

Bestandsgrootte

861 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer spreker Karin Douma Bekijk alles

Rósa en Björk

Satu Rämö

€ 14,99
Miss Eliza's Engelse keuken
€ 15,99
De plantage

De plantage

Lynn Austin

€ 16,99
Min of meer opmerkelijke gebeurtenissen uit het leven van een treuzelaar
€ 14,99