De Franse boekenbrigade
De Franse boekenbrigade
Nog geen fragment

De Franse boekenbrigade

Van de auteur van De bibliotheek van Parijs. Voor de lezers van Kristin Harmel en Kate Quinn.

€ 14,99

Beschrijving

De Franse boekenbrigade is een feest voor iedere boekenliefhebber en een ode aan de kracht van lezen. In 1918, aan het einde van de Eerste Wereldoorlog, verlaat Jessie Carson haar baan bij de New York Public Library om in Frankrijk vrijwilligerswerk te gaan doen. Onder leiding van miljonair Anne Morgan helpt ze bij de Franse wederopbouw door kinderbibliotheken op te zetten in omgebouwde ambulances. Op een dag verdwijnt ze spoorloos… In 1987 stuit Wendy Peterson in de archieven van de NYPL op een verwijzing naar Jessie. Ze raakt gefascineerd door deze bijzondere vrouw en haar onderzoek onthult dat haar eigen leven en dat van Jessie op verrassende wijze met elkaar verbonden zijn.

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

27 september 2024

ISBN

9789021049595

Taal

Nederlands

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Janet Skeslien-Charles Bekijk alles

De bibliotheek van Parijs

De bibliotheek van Parijs

Janet Skeslien-Charles

€ 14,99

Meer spreker Lottie Hellingman Bekijk alles

Madame Bovary

Madame Bovary

Gustave Flaubert

€ 9,99
Medusa

Medusa

Jessie Burton

€ 14,99
Schaduw en licht

Schaduw en licht

Anne Stern

€ 14,99
Atlas
5.0

Atlas

Lucinda Riley, Harry Whittaker

€ 22,99