Eeuwige vriendschap
Eeuwige vriendschap

Eeuwige vriendschap

Eindelijk weer een nieuwe thriller van Nele Neuhaus! Het tiende, los te lezen deel in de populaire thrillerreeks rondom rechercheurs Pia Sander en Oliver von Bodenstein.

Serie

Auteur

Nele Neuhaus

Spreker

Hymke de Vries

Vertaler

Corry van Bree

Speelduur

18 uur 6 min

€ 14,99

Beschrijving

Deel 10 in de serie rondom rechercheurs Pia Sander en Oliver von Bodenstein!

In Bad Soden wordt een vrouw als vermist opgegeven. Bij haar thuis treft de politie haar demente vader aan, verward en uitgedroogd, en vinden ze op meerdere plekken bloedsporen, maar geen lijk.
Het onderzoek leidt rechercheurs Pia Sander en Oliver von Bodenstein naar de gerenommeerde literaire uitgeverij Winterscheid in Frankfurt, waar de vermiste vrouw meer dan dertig jaar werkzaam was, tot ze onlangs werd ontslagen. Ze blijkt daar de afgelopen tijd een hoop mensen tegen zich in het harnas te hebben gejaagd.
Hoe meer Pia en Bodenstein leren over de vrouw en haar vriendenkring op de uitgeverij, hoe meer geheimen ze tegenkomen, waarvan sommige decennialang goed bewaard zijn gebleven. Heeft iemand de vrouw iets aangedaan vanwege haar recente gedrag, of moet de reden in haar verleden worden gezocht?

'Eeuwige vriendschap' is het tiende, los te lezen deel in de populaire thrillerreeks rondom rechercheurs Pia Sander en Oliver von Bodenstein van bestsellerauteur Nele Neuhaus. Voor de lezers van Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olson.

'Zo hoort een thriller te zijn - afwisselend, diepzinnig, verrassend en origineel. [...] Perfect.' - Literaturbühne

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

15 maart 2023

ISBN

9789021473932

Taal

Nederlands

Speelduur

18 uur 6 min

Bestandsgrootte

1492 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Nele Neuhaus Bekijk alles

Boze wolf

Boze wolf

Nele Neuhaus

€ 11,99
Sneeuwwitje moet sterven
€ 11,99
Diepe wonden

Diepe wonden

Nele Neuhaus

€ 11,99
Moordvrienden

Moordvrienden

Nele Neuhaus

€ 11,99

Meer spreker Hymke de Vries Bekijk alles

De stille weduwe

De stille weduwe

Sara Blædel

€ 12,99
Het geheime netwerk dat Josef Mengele liet verdwijnen
€ 12,99
De verborgen tuin

De verborgen tuin

Erica James

€ 12,99
Woeste Hoogten

Woeste Hoogten

Emily Brontë

€ 9,99