Zo veel leugens
Zo veel leugens

Zo veel leugens

'Zo veel leugens' is een spannende roman van internationale bestsellerauteur Adele Parks. Het huwelijk van Daisy en Simon is een toonbeeld van geluk. Behalve dat het van leugens aan elkaar hangt.

Auteur

Adele Parks

Sprekers

Simone Breukink, Ludo van der Winkel

Speelduur

13 uur 39 min

€ 12,99

Beschrijving

Hun huwelijk is een toonbeeld van geluk.
Behalve dat het van leugens aan elkaar hangt.


Daisy en Simon hebben een geweldig leven. Ze zijn al zestien jaar getrouwd en hebben een schattig zesjarig dochtertje, Millie, waar ze zielsveel van houden.
Oké, misschien gaat het nu even iets minder omdat ze Millie wel een broertje of zusje hadden willen geven en dat tot nu toe niet is gelukt, maar dat kan de beste gebeuren.
En goed, misschien drinkt Simon soms iets te veel, maar iedereen blaast op zijn eigen manier stoom af, toch? En ja, misschien heeft Daisy Simon niet altijd de waarheid verteld, en andersom, maar wie is er nou altijd honderd procent eerlijk?

Er is alleen een klein verschil tussen een leugentje om bestwil en een web van leugens. En het probleem met een web is dat je erin verstrikt kunt raken en er mogelijk nooit meer uit komt. Of in ieder geval niet als de persoon die je ooit was.

'Zo veel leugens' is een spannende roman van internationale bestsellerauteur Adele Parks, voor de lezers van Lisa Jewell en S.J. Watson.

'Pakkend, aangrijpend en goedgeschreven.' - Marian Keyes

'Briljant en twisty.' - Lucy Foley

'Meeslepend en ontroerend. Zo veel leugens had me in zijn grip van de eerste pagina tot de schokkende ontknoping. Adele Parks wordt met ieder boek beter.' - Lisa Hall

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

13 april 2023

ISBN

9789021482170

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 39 min

Bestandsgrootte

1125 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Adele Parks Bekijk alles

Jullie allebei

Jullie allebei

Adele Parks

€ 12,99

Meer spreker Simone Breukink Bekijk alles

Kus in het maanlicht

Kus in het maanlicht

Wilma Hollander

€ 9,95
De verbouwing

De verbouwing

Tarah DeWitt

€ 9,99
Verdronken

Verdronken

Kristina Ohlsson

€ 12,99
Anna en Charlotte

Anna en Charlotte

Katharina Fuchs

€ 14,99

Meer spreker Ludo van der Winkel Bekijk alles

De hack van de eeuw

Diamant Salihu

€ 14,99
Gibril Sankoh

Gibril Sankoh

Ferdi Delies

€ 11,99

Huizenruil

Stefan Ahnhem

€ 12,99
Een gegeven dag
5.0

Een gegeven dag

Robert van Gulik, Arthur Japin

€ 9,99