Vuurkoraal
Vuurkoraal

Vuurkoraal

Vier vriendinnen vieren het leven op Curaçao. Totdat een van hen verdwijnt...

Broeierige vakantiethriller, geïnspireerd op de zaak rondom Natalee Holloway en Joran van der Sloot.

Auteur

Annet de Jong

Spreker

Ricky Koole

Speelduur

8 uur 1 min

€ 12,99

Beschrijving

Broeierige vakantiethriller, geïnspireerd op de zaak rondom Natalee Holloway en Joran van der Sloot.

Vier vriendinnen vieren het leven op Curaçao. Totdat een van hen verdwijnt...


Merel Hoogstraten is glansrijk geslaagd voor haar eindexamen. Haar ouders zijn trots en grijpen de gelegenheid aan om het gezin op een luxe vakan­tie op Curaçao te trakteren. Merel mag drie vrien­dinnen meenemen, en de meiden krijgen hun eigen bungalow. De vier zonnen, feesten en volgen een duikcursus, waar Merel een leu­ke jongen leert kennen. Ze genieten volop van hun vrijheid, totdat Merel spoorloos verdwijnt.

Journaliste Dana Winter werkt voor een lokaal dagblad en volgt de vermissingszaak op de voet, maar gaandeweg raakt ze veel dieper bij de affaire betrokken dan haar lief is...

'Vuurkoraal' is een meeslepende vakantiethriller over verraderlijke liefde en onverwacht bedrog, voor de lezers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn.

'Meeslepend vakantieboek met verrassend plot!' - JAN

'Spannend tot het eind.' - VN Detective & Thrillergids

Details

Imprint

Volt

Uitgever

Singel Uitgeverijen

Publicatiedatum

2 juli 2024

ISBN

9789021499987

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 1 min

Bestandsgrootte

441 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Annet de Jong Bekijk alles

Bitter vocht

Bitter vocht

Annet de Jong

€ 9,95

Meer spreker Ricky Koole Bekijk alles

De prijs

Marcel van de Ven, Willem Asman

€ 15,99
Bloemeneiland

Bloemeneiland

Suzanne Vermeer

€ 14,99
Aanbieding Nadorst

Nadorst

Marly van Otterloo

€ 11,99 € 5,00
Codenaam IJsvogel

Codenaam IJsvogel

Liz Kessler

€ 12,99