De zwarte koningin
De zwarte koningin

De zwarte koningin

Een psychologisch-historische roman over de ontmaskering van macht, corruptie en verraad in de hoogste kringen van het Franse hof.

Auteur

Catharina Botermans

Spreker

Phaedra Kwant

Speelduur

12 uur 11 min

€ 14,99

Beschrijving

'De zwarte koningin' van Catharina Botermans speelt zich af in Parijs, 1580. Als dochter van de nieuwe bibliothecaris maakt de jonge Fiora haar debuut aan het Franse hof. Het duurt niet lang voor ze koningin-moeder Catherine de' Medici ontmoet. Catharina ziet iets in Fiora en binnen korte tijd is Fiora een van Catherine's meest intieme vertrouwelingen.

Wanneer Catherine Fiora vraagt om voor haar te spioneren, komt Fiora in een wespennest terecht. De opdrachten van Catherine worden steeds gevaarlijker, tot Catherine Fiora het onvoorstelbare opdraagt. Als Fiora hierin meegaat, zet ze alles wat haar dierbaar is op het spel. Ook de liefde van haar leven. Zal het kwaad het winnen van het goede?

Deze spannende historische roman kun je bijna niet meer wegleggen. Perfect voor de lezers van Susan Smit en Tracy Chevalier.

Details

Imprint

Mozaiek

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

21 juni 2022

ISBN

9789023961093

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 11 min

Bestandsgrootte

669 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Catharina Botermans is politicoloog, docent European Studies aan NHL Stenden Hogeschool in Leeuwarden, en een groot liefhebber van de Renaissance. Haar debuutroman De zwarte koningin verscheen in 2021.

Meer auteur Catharina Botermans Bekijk alles

De zoon van Machiavelli

De zoon van Machiavelli

Catharina Botermans

€ 14,99

Meer spreker Phaedra Kwant Bekijk alles

De vondeling van Veenhuizen
€ 14,99

T.S. - Taylor Swift

Diverse auteurs

€ 9,99
Frietje Frommel

Frietje Frommel

Barbara Scholten

€ 11,99
Een voor een

Een voor een

Alice Feeney

€ 15,99