Het Zwaard der Voorzienigheid
Het Zwaard der Voorzienigheid

Het Zwaard der Voorzienigheid

Dit is de tweede verzameling verhalen van Andrzej Sapkowski met hekser Geralt in de hoofdrol. Dé inspiratiebron voor de rol van Henry Cavill uit Netflix-hitserie The Witcher.

Serie

The Witcher deel 2

Auteur

Andrzej Sapkowski

Spreker

Jelle Amersfoort

Speelduur

11 uur 34 min

€ 14,99

Beschrijving

Het Zwaard der Voorzienigheid is het tweede boek van Andrzej Sapkowski over de avonturen van hekser Geralt. Het volgt direct op de collectie korte verhalen uit De Laatste Wens.

Geralt is een hekser, een man wiens magische krachten, versterkt door jarenlange training en een mysterieus elixer, hem tot een briljante vechter en een genadeloze huurmoordenaar hebben gemaakt. Maar Geralt is geen ordinaire moordenaar. Zijn doelwitten zijn vaak afschuwelijke monsters die het land terroriseren en onschuldige mensen aanvallen.

Zodoende zwerft Geralt door het land op zoek naar opdrachten. Langzaam maar zeker ontdekt hij echter dat hoewel veel van zijn slachtoffers verachtelijk zijn, een aantal van hen zelf het slachtoffer zijn van kwade bedoelingen of simpele onnozelheid.

Details

Imprint

Luitingh Sijthoff Fantasy

Uitgever

Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij

Publicatiedatum

4 juni 2020

ISBN

9789024591336

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 34 min

Bestandsgrootte

635 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Andrzej Sapkowski (1948) studeerde economie. Zijn fantasy-cyclus over de hekser Geralt van Rivia is een internationale bestseller, waarvan videogames, televisieseries en een graphic novel zijn gemaakt. Zijn werk verschijnt in vijftien landen in vertaling. Sapkowski is ook winnaar van de David Gemmell Legend Award.

Meer auteur Andrzej Sapkowski Bekijk alles

De vrouwe van het meer

De vrouwe van het meer

Andrzej Sapkowski

€ 14,99
De vuurdoop

De vuurdoop

Andrzej Sapkowski

€ 14,99
Het seizoen van stormen

Het seizoen van stormen

Andrzej Sapkowski

€ 14,99
De zwaluwentoren

De zwaluwentoren

Andrzej Sapkowski

€ 14,99

Meer spreker Jelle Amersfoort Bekijk alles

Broeder Joep

Broeder Joep

Joep van Poorten

€ 13,99
Pegasus

Pegasus

Danielle Steel

€ 14,99
If love had a price
€ 9,99
Student entrepreneur

Student entrepreneur

Vincent Karremans

€ 16,99