Kijk niet om
Kijk niet om

Kijk niet om

Fotografe Sarah wordt ze gestalkt en in haar buurt worden diverse vrouwen vermoord. Wat is het verband tussen de slachtoffers. En heeft het iets te maken met haar stalker…?

Auteur

Clare Donoghue

Spreker

Inge Ipenburg

Speelduur

10 uur 30 min

€ 14,99

Beschrijving

'Kijk niet om' van Clare Donoghue is een thriller voor de fans van Peter James en Lee Child. Fotografe Sarah wordt gestalkt. Wanneer er in haar omgeving in Londen diverse vrouwen vermoord worden aangetroffen, staat de politie voor een raadsel. De dader gaat steeds grover te werk. Wat is het verband tussen de slachtoffers? Ondertussen krijgt Sarah cryptische briefjes en verontrustende telefoontjes. Donoghue heeft alles in zich om een solide thrillerreeks te schrijven.' David Hewson gaf een mooie quote: 'Overtuigend en verontrustend. Een auteur om in de gaten te houden.' Stalking, Londen, angstaanjagende spanning, schokkende twists; de ingrediënten van 'Kijk niet om' van Donoghue.

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

16 maart 2023

ISBN

9789026168789

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 30 min

Bestandsgrootte

581 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Clare Donoghue werkte ruim tien jaar voor een Londens advocatenkantoor. Haar debuutthriller Kijk niet om kwam op de shortlist van de Debut Dagger Award. Van haar hand verscheen eveneens de thriler Keer niet terug.

Meer auteur Clare Donoghue Bekijk alles

Keer niet terug

Keer niet terug

Clare Donoghue

€ 14,99

Meer spreker Inge Ipenburg Bekijk alles

Radeloos

Radeloos

Joop van Riessen

€ 12,99
Misdaad op leeftijd
€ 14,99
Hitte

Hitte

James Patterson, Michael Ledwidge

€ 12,99

Het kille hart

Dolores Redondo

€ 12,99