De flirtcursus
De flirtcursus

De flirtcursus

‘De flirtcursus’ is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen. Voor fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

Auteur

Laura de Koning

Spreker

Carly Wijs

Speelduur

7 uur 7 min

€ 12,99

Beschrijving

Voor de fans van Jill Mansell en Sophie Kinsella.

In De flirtcursus van Laura de Koning heeft Ted haar buik vol van de liefde, ze heeft heel andere zorgen nu ze er met haar twee dochters alleen voor staat. Hoe moet ze de huur voor de komende maand bijvoorbeeld betalen? En wanneer heeft ze eens een moment voor zichzelf? Vriendin en fitgirl Soraya is al járen op zoek naar een leuke man, maar het lijkt alsof ze alleen maar hopeloze types tegenkomt. Samen komen ze op het idee om een flirtcursus voor mannen op te zetten. Ted bedenkt een slim concept, het móét wel een succes worden. Dat niet alles zich laat plannen, merken ze allebei al snel.

Laura de Konings De flirtcursus is vrolijkmakend tot het einde, vol humor en herkenbare situaties. De aanstekelijke stijl maakt het onmogelijk dit boek neer te leggen.

Details

Imprint

Uitgeverij AmboAnthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

5 maart 2018

ISBN

9789026344091

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 7 min

Bestandsgrootte

392 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Laura de Koning heeft met De Flirtcursus een sprankelende feelgoodroman geschreven, vol herkenning, humor en romantiek. Ze woont met man, kinderen en een flinke veestapel op een boerderij in de kop van Noord-Holland.

Meer auteur Laura de Koning Bekijk alles

De leesclub

De leesclub

Laura de Koning

€ 12,99

Meer spreker Carly Wijs Bekijk alles

€ 15,99
Wolvenkoorts

Wolvenkoorts

Kerstin Ekman

€ 12,99
De witte rots

De witte rots

Anna Hope

€ 13,99
Op de bonnefooi door Frankrijk
€ 12,99