De reus van Amsterdam
De reus van Amsterdam

De reus van Amsterdam

De reus van Amsterdam van Tanya Commandeur is een historische roman over showbizz, liefdes en geheimen rond de langste Nederlander ooit. Voor de lezers van Susan Smit en Simone van der Vlugt.

Auteur

Tanya Commandeur

Spreker

Louis van Beek

Speelduur

8 uur 20 min

€ 14,99

Beschrijving

Levendige roman over de langste Nederlander ooit.

Amsterdam, 1918. Albert is op zijn eenentwintigste zo uitzonderlijk lang dat hij overal wordt nagestaard en geen werk kan vinden. Zijn leven lijkt tot mislukken gedoemd, tot hij door een Duitse impresario wordt ontdekt. Hoewel hij zichzelf helemaal niet als enterainter ziet, komt hij in Berlijn voor een publiek van drieduizend man te staan. Na deze vuurdoop belandt hij bij een circus, waar hij Seppi ontmoet, die zijn showpartners en beste vriend wordt. Hij wordt verliefd op Seppi's zus Mina, en zij ook op hem, maar noodgedwongen scheiden hun wegen zich: Albert vertrekt naar Amerika en Mina blijft achter in Zwitserland. Zal hij haar ooit weer zien?

De reus van Amsterdam is gebaseerd op het buitengewone artiestenleven van Albert Johan Kramer, met zijn 2,42 meter de langste Nederlander ooit.

'Tanya Commandeur wekt vergeten geschiedenis tot leven.' - AD

Details

Imprint

Ambo|Anthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

24 mei 2023

ISBN

9789026363368

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 20 min

Bestandsgrootte

458 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Tanya Commandeur (Haarlem, 1969) studeerde Romaanse talen en culturen aan de Rijksuniversiteit Groningen. Na haar studie werkte ze als freelancer voor verschillende bladen als Marie Claire, LINDA. en Flow. De man die alles achterliet, over haar betovergrootvader, was haar eerste publicatie bij Ambo|Anthos uitgevers.

Meer auteur Tanya Commandeur Bekijk alles

Aanbieding Rosa's oorlog

Rosa's oorlog

Tanya Commandeur

€ 14,99 € 7,49
Uit liefde, meneer Tuschinski
€ 6,49

Meer spreker Louis van Beek Bekijk alles

Leven in de rouwerij

Leven in de rouwerij

Widowchicks

€ 14,99
De zoon van Sinterklaas
€ 6,99
De grote Gatsby

De grote Gatsby

F. Scott Fitzgerald

€ 9,99
De Eeuwige Bron (The Fountainhead)
€ 17,99