Tel de jaren, tel de dagen
Over liefde, verlies, familie en ouder worden
Journalist en oud-nieuwslezeres Noraly Beyer blikt terug op haar veelbewogen leven. Ze schrijft met humor en relativering over thema's als liefde, verlies, familie, racisme en ouder worden.
€ 20,99
Beschrijving
Memoir van oud-nieuwslezeres Noraly Beyer over liefde, verlies, familie, racisme, Suriname, Curaçao en ouder worden.
Noraly Beyer blikt terug op haar leven, dat in 1946 begon op Curaçao, met vijf broers in een fijn gezin. Alles veranderde toen haar vader onverwacht overleed en ze op haar elfde naar kostschool in Nederland werd gestuurd.
Haar moeder, onderwijzeres, hield haar voor: ‘Je diploma is je man’. Noraly bezocht de Kweekschool (PABO) en verhuisde met man en kind naar Suriname, waar ze bij de televisie werkte.
Na de decembermoorden, in 1982, kwam ze terug naar Nederland, waar ze jarenlang het NOS Journaal presenteerde.
Op haar vierenzeventigste kreeg ze een relatie met Joost Prinsen, die op 3 november 2025 overleed. Ook hun liefde en het verdriet om zijn dood komen in dit memoir aan bod.
Details
Imprint
Ambo|AnthosUitgever
Ambo/Anthos B.V.
Publicatiedatum
2 december 2026
ISBN
9789026376290
Taal
Nederlands
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Over de auteur
Noraly Beyer (1946) is journalist, columnist en oud-nieuwslezeres. Ze heeft een dochter en een zoon en had tot zijn dood in 2025 een relatie met Joost Prinsen. Ze woont in Amsterdam-Zuidoost.
Noraly Beyer (1946) is journalist, columnist en oud-nieuwslezeres. Ze heeft een dochter en een zoon en had tot zijn dood in 2025 een relatie met Joost Prinsen. Ze woont in Amsterdam-Zuidoost.