De verdwijning bij Loxby Manor
De verdwijning bij Loxby Manor

De verdwijning bij Loxby Manor

Een Regency-roman vol mysterie en romantiek.

Auteur

Abigail Wilson

Spreker

Sanne Bosman

Speelduur

10 uur 42 min

€ 14,99

Beschrijving

‘De verdwijning bij Loxby Manor’ van Abigail is perfect voor de fans van Julie Klassen en Sarah Ladd. Vier jaar na een drama dat ze tegen elke prijs geheim moet houden, keert Charity Halliwell terug naar het schilderachtige dorp van haar jeugd. Daar ontdekt ze tot haar ontzetting dat haar vriendin Selene, bij wie ze logeert, verdwenen is. Daardoor is haar broer Piers gedwongen om naar huis te komen. Piers heeft ooit Charity’s hart gebroken en ze zou hem het liefst nooit meer onder ogen willen komen. Toch is hij degene met wie ze zal moeten samenwerken als ze Selene ooit weer terug wil zien…

Details

Imprint

KokBoekencentrum Fictie

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

2 maart 2022

ISBN

9789029732802

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 42 min

Bestandsgrootte

882 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Abigail Wilson won meerdere schrijfwedstrijden met haar spannende Regencyromans, die zich afspelen in de tijd van Jane Austen en Charlotte Brontë. Haar debuutroman in Nederland is 'De verdwijning bij Loxby Manor'.

Meer spreker Sanne Bosman Bekijk alles

Heimwee naar Lanzarote

Heimwee naar Lanzarote

Anita Verkerk

€ 12,95
FIRE

FIRE

Charlotte van Brabander

€ 12,99
Zeker van haar zaak

Zeker van haar zaak

Anita Nauta

€ 14,99
Aanbieding Hartverwarmende winter

Hartverwarmende winter

Karin Rozenhart

€ 9,99 € 4,99