De pier
De pier

De pier

Dé thriller voor de liefhebbers van Gone Girl, Broadchurch en Het meisje in de trein. Maar dan echt.

Auteur

Claire Douglas

Sprekers

Anne van Veen, Babette van Veen

Speelduur

9 uur 17 min

€ 9,99

Beschrijving

Bijna twee decennia geleden verdween de 21-jarige Sophie Collier. Ze werd voor het laatst gezien op de oude victoriaanse pier in het kustplaatsje Oldcliffe.

Frankie Howe wordt al twintig jaar geteisterd door nachtmerries over de verdwijning van haar beste vriendin. Ze is naar Londen verhuisd om de vreselijke herinneringen zo ver mogelijk achter zich te laten. Maar wanneer ze een telefoontje krijgt van Sophies broer, die haar vertelt dat er een lichaam is gevonden, weet ze dat ze niet langer kan weglopen voor het verleden.
Angstig voor de emoties die loskomen als de oude wonden weer worden opengereten, keert Frankie toch terug naar het dorp waar ze opgroeide. Wat niemand daar weet, is dat Frankie een geheim met zich meedraagt. Maar wat Frankie niet weet, is dat ze niet de enige is die iets verborgen houdt.

Details

Imprint

AW Bruna

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

11 april 2017

ISBN

9789046171165

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 17 min

Bestandsgrootte

511 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer spreker Anne van Veen Bekijk alles

De superhacker

De superhacker

Annemarie Jongbloed

€ 11,99

Radiostilte

Alice Oseman

€ 14,99
Never never

Never never

Colleen Hoover, Tarryn Fisher

€ 16,99
Codenaam IJsvogel

Codenaam IJsvogel

Liz Kessler

€ 12,99

Meer spreker Babette van Veen Bekijk alles

De au pair

De au pair

Maartje Fleur

€ 14,99
Soms lieg ik

Soms lieg ik

Alice Feeney

€ 9,99
Jetset

Jetset

Marion Pauw

€ 12,99
Voorbij Mars en Venus
€ 12,99