Het Nostradamus-document
Het Nostradamus-document

Het Nostradamus-document

Hij legt zijn hand op haar blote schouder, zijn mond is droog, hij weet niet of hij haar wil tegenhouden of naar zich toe wil trekken, en dan schieten ze op haar.

Auteur

Deon Meyer

Spreker

Sander de Heer

Speelduur

0 uur 45 min

€ 2,99

Beschrijving

Hij legt zijn hand op haar blote schouder, zijn mond is droog, hij weet niet of hij haar wil tegenhouden of naar zich toe wil trekken, en dan schieten ze op haar. Hij ziet het kleine ronde gaatje boven haar linkerwenkbrauw, hij ziet hoe ze valt, hij hoort het schot. Hij weet dat ze dood is nog voordat ze tegen het bureau valt en dan op de betonnen vloer in elkaar zakt. Hij staat daar maar, versteend, verstomd, en dan rent hij, terwijl hij zijn dienstpistool uit de leren holster aan zijn riem trekt.

Eenmaal buiten gekomen ziet hij de foto die ze van hen hebben gemaakt. Hij wordt erin geluisd…

Details

Imprint

AW Bruna

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

24 september 2019

ISBN

9789046172926

Taal

Nederlands

Speelduur

0 uur 45 min

Bestandsgrootte

42 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Deon Meyer (1958) is de internationale bestsellerauteur van tien misdaadthrillers die zich in Zuid-Afrika afspelen. Zijn boeken hebben veel internationale prijzen ontvangen, in onder andere Duitsland, Frankrijk en Zweden, en zijn in 25 talen vertaald. In 2012 werd zijn thriller 13 uur door de Vrij Nederland Detective en Thrillergids uitgeroepen tot Thriller van het Jaar, wat Meyers grote doorbraak in Nederland en Vlaanderen betekende.

Meyer werd op 4 juli 1958 geboren in de Zuid-Afrikaanse stad Paarl, in de wijngebieden van de West-Kaap. Hij groeide op in Klerksdorp in de Noorwest-provincie, het gebied van de goudmijnen. Na zijn diensttijd en zijn studie aan de universiteit van Potchefstroom begon hij als verslaggever bij Die Volksblad, een dagblad in Bloemfontein. Daarna zou hij nog werken als persvoorlichter, tekstschrijver, creative director, webmanager, internetstrategist en brand-consultant.

Meyer schreef zijn eerste boek al op 14-jarige leeftijd, maar hij ging er pas serieus werk van maken toen hij de dertig reeds was gepasseerd. Verscheidene korte verhalen werden gepubliceerd in Zuid-Afrikaanse tijdschriften, en in 1994 verscheen zijn eerste boek, alleen in het Afrikaans. Al zijn latere boeken werden in vele talen vertaald. Deon Meyer woont tegenwoordig in de buurt van Kaapstad. Zijn grote passies zijn motoren, muziek (van Mozart tot rock ’n roll), lezen, koken en rugby.

De pers zet Deon Meyer op dezelfde hoogte met groten in de misdaadliteratuur als Ian Rankin, Henning Mankell en Michael Connelly. Internationaal wordt hij ook vergeleken met John Le Carré, vanwege de politiek die altijd een rol speelt in zijn boeken.

Meyer verenigt de maatschappijkritische thema’s en zeer menselijke (vaak beschadigde) personages die typerend zijn voor de Scandinavische misdaadliteratuur (Stieg Larsson, Jens Lapidus) met de snelle, plotgedreven actie uit de Amerikaanse thrillertraditie (David Baldacci, Harlan Coben). Deze unieke mix maakt zijn boeken tot verslavende pageturners.

Meer auteur Deon Meyer Bekijk alles

Proteus

Proteus

Deon Meyer

€ 9,99
Orion

Orion

Deon Meyer

€ 9,99
Feniks

Feniks

Deon Meyer

€ 9,99
Duivelspiek

Duivelspiek

Deon Meyer

€ 9,99

Meer spreker Sander de Heer Bekijk alles

€ 6,99

Piraten in de straat

Jonny Duddle

€ 6,99

Het piratenmaal

Jonny Duddle

€ 6,99

Weerwolfhooikoorts

Paul van Loon

€ 9,99