

Zoals verwacht loopt alles anders
Een nieuwe visie op omdenken - Voorgelezen door Berthold Gunster
Omdenken betekent in essentie dat je van een probleem een mogelijkheid maakt. Je creëert iets nieuws dankzij het probleem. Berthold Gunster leert je stap voor stap wat je kunt doen als je met een probleem wordt geconfronteerd.
€ 15,99
Beschrijving
Omdenken klinkt leuk. Maar hoe dan?
Problemen lijken vervelende dingen. Daar wil je van af. Je wilt ze oplossen. Werkt dat? Soms wel. Maar vaak ook niet. Voor je het weet maak je als overwerkte baas, goedbedoelende moeder of gestreste kip- zonder-kop het probleem alleen maar groter. Da’s niet alleen frustrerend, het is zelfs een gemiste kans: elk probleem is een verborgen krachtbron. Een bron van informatie.
Dit boek biedt een instrument om met elk probleem - van de dagelijkse ergernissen tot de grote tragedies van het leven - om te gaan. Het is een handleiding waarmee je een probleem kunt laten verdwijnen of (in sommige gevallen) kunt omdenken. Stap voor stap laat het zien hoe je elk probleem op een constructieve manier kunt aanpakken.
Het is daarmee het missende puzzelstukje in alle boeken over Omdenken van Berthold Gunster.
Details
Imprint
Omdenken B.V.Uitgever
Omdenken B.V.
Publicatiedatum
20 augustus 2020
ISBN
9789046174548
Taal
Nederlands
Speelduur
4 uur 15 min 33 sec
Bestandsgrootte
234 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Berthold Gunster (1959) is de grondlegger van het Omdenken. Over zijn gedachtegoed schreef hij inmiddels verschillende bestsellers. Met een team van trainers en acteurs verzorgt Berthold Gunster inspirerende workshops en seminars in binnen- en buitenland.
Berthold Gunster (1959) is de grondlegger van het Omdenken. Over zijn gedachtegoed schreef hij inmiddels verschillende bestsellers. Met een team van trainers en acteurs verzorgt Berthold Gunster inspirerende workshops en seminars in binnen- en buitenland.