Zolderkind
Zolderkind

Zolderkind

De foto van een jongen die 150 jaar geleden uit Congo werd meegenomen naar Engeland inspireerde Lola Jaye. Een roman voor liefhebbers van Tracy Chevalier, Tracy Rees en Kate Morton.

Auteur

Lola Jaye

Spreker

Charlene Sancho

Vertaler

Monique Eggermont

Speelduur

13 uur 12 min

€ 15,99

Beschrijving

Twee kinderen. Een eeuw van elkaar verwijderd, met elkaar verbonden door een geheim.

1907: De twaalfjarige Celestine zit vast op de zolder van een statig huis aan zee. Hij werd als jongentje meegenomen vanuit zijn geboorteland en werkt nu als een onbetaalde bediende, terwijl hij droomt over zijn familie in Afrika. Ook al wordt het elk jaar moeilijker om zich zijn moeders gezicht te herinneren, of soms zelfs zijn eigen, echte naam…

Tientallen jaren later wordt Lowra, een meisje dat op jonge leeftijd haar ouders verloor, verbannen naar diezelfde zolderkamer. Onder de vloer vindt ze een oude pop en een opvallende, geregen ketting, en op de muur achter een oude kast staat iets gekrast in een onbekende taal. Het zijn dingen die haar op een bepaalde manier troost brengen, die haar het idee geven dat ze niet het enige kind is geweest op deze zolder…

‘Een ambitieuze roman, perfect uitgevoerd. Het is hartverscheurend maar ook ijzersterk, en zo, zo mooi. Dikembe is een held die ik nooit zal vergeten.’ – Tracy Rees, auteur van De rozentuin

Details

Imprint

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

14 april 2023

ISBN

9789046177525

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 12 min

Bestandsgrootte

725 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer spreker Charlene Sancho Bekijk alles

Naar het eiland

Foske de Kruijf

€ 9,99
Ugly Girls

Ugly Girls

Lisa Bjärbo, Johanna Lindbäck

€ 11,99
€ 7,99
Rode anjer

Rode anjer

Laila Ibrahim

€ 14,99