De zonnewende
De zonnewende

De zonnewende

Een zalige zomerse feelgoodroman van Zweedse publiekslievelingen Cilla & Rolf Börjlind, voor de liefhebbers van Jonas Jonasson en Fredrik Backman.

Auteur

Cilla & Rolf Börjlind

Spreker

Huub Dikstaal

Vertaler

Corry van Bree

Speelduur

12 uur 36 min

€ 15,99

Beschrijving

In het diepst weggestopte deel van een baai aan de westkust van Zweden ligt het dorpje Skuggsidan (Schaduwkant). Dankzij het omringende bergmassief bereikt de zon slechts eens in de vijf jaar het dorp -- een astronomisch verschijnsel dat zich voordoet op het moment dat ons verhaal zich ontvouwt. Het jaar is 1960. Het is een afgelegen plek waar het leven zijn eigen gang gaat, onaangetast door de tand des tijds. Bijna.

Op een dag verschijnt er een vreemdeling in het dorp. Hij draagt een schoenendoos onder zijn arm en beweert Georg Von Niets te heten. Hij blijkt onverwachte talenten te hebben, charmeert eenieder die hij ontmoet en laat ze hun diepste geheimen met hem delen. Ook die geheimen die ze zelf probeerden te vergeten. Maar wie is hij eigenlijk?

De zon bereikt bijna weer het dorp en het grote feest van de zonnewende nadert. Op het hoogtepunt van de festiviteiten zal de grote goochelaar Georg Von Niets zijn laatste, meest verbazingwekkende truc uitvoeren voor een verbijsterd publiek...

Details

Imprint

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

4 september 2023

ISBN

9789046177938

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 36 min

Bestandsgrootte

692 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Cilla & Rolf Börjlind Bekijk alles

De Samaritaan

De Samaritaan

Cilla & Rolf Börjlind

€ 15,99
Bevroren goud

Bevroren goud

Cilla & Rolf Börjlind

€ 11,99
Koudvuur

Koudvuur

Cilla & Rolf Börjlind

€ 11,99
Wiegelied

Wiegelied

Cilla & Rolf Börjlind

€ 9,99

Meer spreker Huub Dikstaal Bekijk alles

Waarom je droomt

Waarom je droomt

Rahul Jandial

€ 14,99
€ 9,99
Harris en de dinomaffia

Harris en de dinomaffia

Petra van Rijssen

€ 12,99