Verguld
Verguld

Verguld

Verguld is het twede deel in de sexy romantische serie Geheimen uit de harem van Eva Roberts. Verguld volgt Nova, die wordt uitgekozen voor een harem. Voor de lezers van Abbi Glines en Vi Keeland!

Serie

Auteur

Eva Roberts

Spreker

Elise Sommink

Speelduur

6 uur 18 min

€ 9,99

Beschrijving

In het zinnenprikkelende Verguld vertelt Eva Roberts over journalist Nova, die undercover gaat in een harem.

Nova had haar carrière als journalist bij de befaamde Deense krant Danske Posten wel anders voor zich gezien, ze schrijft alleen maar artikelen over beautyproducten. Als haar vriendinnen haar een oproep laten zien van een sjeik in het Midden-Oosten die nieuwe haremvrouwen zoekt, krijgt ze een idee. Wat als ze undercover gaat? Wat als ze de wereld laat zien hoe het eraan toegaat in een harem? Want wie zijn die vrouwen?

Als Nova daadwerkelijk wordt uitgekozen voor de harem komt ze voor een groot dilemma te staan: kan ze dit eigenlijk wel? Wil ze zich door een passie zo ver van huis laten leiden? Of ligt haar toekomst gewoon bij de mysterieuze architect die haar zo inspireert?

Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

15 maart 2023

ISBN

9789047207412

Taal

Nederlands

Speelduur

6 uur 18 min

Bestandsgrootte

519 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Eva Roberts (1993) werd geboren in Amerika. In 2015 verhuisde ze naar Nederland, het geboorteland van haar moeder. Vanuit hartje Amsterdam reist ze de wereld rond, altijd op zoek naar interessante mensen en boeiende avonturen. Behalve van schrijven houdt ze van dansen en van uitgebreid dineren met vrienden.

Meer auteur Eva Roberts Bekijk alles

Onthuld

Onthuld

Eva Roberts

€ 9,99
Verhuld

Verhuld

Eva Roberts

€ 9,99

Meer spreker Elise Sommink Bekijk alles

Zijn laatste wens

Jasinda Wilder

€ 11,99
Onthuld

Onthuld

Eva Roberts

€ 9,99
Mijn stiekeme crush

Mijn stiekeme crush

Katee Robert

€ 4,99
Aanbieding Voel de vlinders

Voel de vlinders

Elle Kennedy

€ 11,99 € 5,99