Vensterbankflirt
Vensterbankflirt

Vensterbankflirt

Vensterbankflirt is de nieuwe roman van feelgoodauteur Fabienne Swinkels. Voor de lezers van Marijke Vos, Vanessa Gerrits, Charlotte de Monchy en Lisette Jonkman.

Auteur

Fabienne Swinkels

Spreker

Simone Breukink

Speelduur

3 uur 42 min

€ 6,99

Beschrijving

Fleurs favoriete plekje in haar appartement? Zonder twijfel de brede vensterbank die uitkijkt over de gezellige winkelstraat. Vanaf dat plekje geniet ze met haar huisgenoot Mirthe van de zon, het langslopende winkelpubliek en haar leuke (maar o zo bezette) overbuurman. Als Fleur op een ochtend per ongeluk een boek naar beneden laat vallen en zo de aandacht trekt van een man, zien haar vriendinnen hier meteen een goede flirttactiek in. Maar is Fleur wel klaar voor een nieuwe liefde in haar leven? En wat moet ze met haar ex die opeens met spijt voor haar neus staat?

Details

Imprint

Loft Books

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

29 maart 2023

ISBN

9789047207900

Taal

Nederlands

Speelduur

3 uur 42 min

Bestandsgrootte

306 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Fabienne Swinkels (1989) werk als leerkracht in het basisonderwijs. Tijdens de coronaperiode herontdekte zij het schrijven en won de verhalenwedstrijd van Loft. Net als het hoofdpersonage van haar debuut Vensterbankflirt, woont Fabienne ook in een winkelstraat, maar heeft nog nooit een boek uit het raam gegooid.

Meer spreker Simone Breukink Bekijk alles

Kus in het maanlicht

Kus in het maanlicht

Wilma Hollander

€ 9,95
De verbouwing

De verbouwing

Tarah DeWitt

€ 9,99
Verdronken

Verdronken

Kristina Ohlsson

€ 12,99
Anna en Charlotte

Anna en Charlotte

Katharina Fuchs

€ 14,99