Draak in de hut
Draak in de hut

Draak in de hut

Raj en Ien worden vaak gepest. Samen met Boris verstoppen ze zich in een hut. Daar is ook een kleine draak. Verhaal in korte zinnen en gemakkelijke woorden. AVI-E3. Leeftijd: 7+

Serie

Auteur

Henk van Kerkwijk

Spreker

Henk van Kerkwijk

Speelduur

0 uur 22 min

€ 4,50

Beschrijving

April komt uit New York en moet bij familie in een oude boerderij in Nederland gaan wonen. Ze vindt het er vreselijk en mist haar vader. Het is gevaarlijk inhet lage land met al dat water! En 's nachts hoort ze enge geluiden. Dan ontdekt ze een geheim gat in de dijk. Als een harde storm opsteekt, wordt er gewaarschuwd voor hoog water. April beseft ineens hoe gevaarlijk dat gat in de dijk is. En helemaal voor wie zich er verstopt heeft!

Details

Imprint

Uitgeverij Zwijsen

Uitgever

Zwijsen Uitgeverij

Publicatiedatum

1 december 2016

ISBN

9789048732142

Taal

Nederlands

Speelduur

0 uur 22 min

Bestandsgrootte

51 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Henk van Kerkwijk (1940) haalde zijn diploma voor onderwijzer, maar hij ging niet op een school werken. Hij werd schrijver en dat is hij altijd gebleven. Zijn eerste boek verscheen toen hij 24 jaar was. Tot nu toe verschenen ongeveer 70 boeken: kinderboeken, gedichtenbundels, hoorspelen, vertalingen en boeken voor volwassenen. Zijn boeken werden vaak bekroond, zo ontving hij de Reina Prinsen Geerligs-prijs, de Anne Frank-prijs, een Gouden Griffel (toen nog Jeugdboek van het jaar), een Zilveren Griffel en een Vlag en Wimpel.