Horen, zien, zwijgen
Horen, zien, zwijgen

Horen, zien, zwijgen

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge

Auteur

J.D. Barker

Spreker

Bart Oomen

Speelduur

13 uur 52 min

€ 14,99

Beschrijving

IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge
De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office
Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong.
Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet -detective Sam Porter twee dingen: 1) Dit is de moordenaar die hij zoekt, 2) hij heeft 72 uur om het laatste slachtoffer te vinden, de vijftienjarige Emory, voor zij aan uitdroging overlijdt. Op het lichaam van de moordenaar wordt ook een dagboek aangetroffen dat Emorys locatie prijsgeeft. Maar iets blijft aan Porter knagen. Was de aanrijding wel een ongeluk? En is de overleden man inderdaad de seriemoordenaar, of loopt de echte killer nog vrij rond?

De pers over 
Horen, zien, zwijgen

'Een getalenteerde auteur met een heerlijk duivelse fantasie.' Jeffery Deaver
'Briljant. Gecompliceerd. Psychopathisch. Deze schurk geeft je hartkloppingen.' Marc Webb, regisseur van The Office
'Een sterk aanbevolen, overrompelende pageturner die zowel schokkend als vermakelijk is. ' NY Journal of Books
'De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter. ' Taylor Elmore, producent van Cold Case
'Duistere, meesterlijke spanning. Lee Child heeft zijn gelijke ontmoet. ' Tosca Lee, auteur van Bloedverwant

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

9 mei 2019

ISBN

9789052861197

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 52 min

Bestandsgrootte

1153 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

J.D. Barker (1971) begon zijn carrière als journalist en ghostwriter. In 2012 schreef hij zijn eerste roman:  Forsaken, die een grote hit werd in de Verenigde Staten, Canada en Groot-Brittannië. De nabestaanden van  Dracula-auteur Bram Stoker waren dusdanig van het boek onder de indruk, dat ze Barker vroegen als coauteur voor het langverwachte  Dracula-prequel. Barker woont in Amerika met zijn vrouw Dayna.

Meer auteur J.D. Barker Bekijk alles

Dracul

Dracul

J.D. Barker, Dacre Stoker

€ 19,99
Jeugdzonde

Jeugdzonde

J.D. Barker, James Patterson

€ 14,99
Augustus

Augustus

J.D. Barker

€ 19,99
De kustmoorden

De kustmoorden

J.D. Barker, James Patterson

€ 14,99

Meer spreker Bart Oomen Bekijk alles

Nachttrein naar Berlijn

Nachttrein naar Berlijn

Hans Maarten van den Brink

€ 6,99
Bennie de baksteen

Bennie de baksteen

Harm Ede Rieske

€ 3,99
De wind in de wilgen

De wind in de wilgen

Kenneth Grahame

€ 9,99
Rechercheur De Klerck en de ongewenste dood
€ 9,95