Laatste adem
Laatste adem

Laatste adem

Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeStranger Things

Serie

Erika Foster deel 4

Auteur

Robert Bryndza

Spreker

Inge Ipenburg

Speelduur

11 uur 3 min

€ 14,99

Beschrijving

Deel 4 in de  Erika Foster-serie
'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com
Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge
Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak.
Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden eerder. Een jonge vrouw, op eenzelfde soort plek gedumpt, met vergelijkbare wonden: een fatale snee in haar dijbeenslagader. Dan wordt een andere vrouw ontvoerd terwijl ze op haar date wacht. Erika en haar team moeten haar vinden voor ze het volgende slachtoffer wordt.
Over de boeken van Robert Bryndza
'Goed nieuws: er is een nieuwe, sterke Britse inspecteur opgestaan: Erika Foster.' Zin
'Intrigerend… de Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.' De Telegraaf
'Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje in het ijs

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

29 augustus 2019

ISBN

9789052861753

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 3 min

Bestandsgrootte

938 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Robert Bryndza werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije. Hij is acteur en schrijver.

Meer auteur Robert Bryndza Bekijk alles

Stille angst

Stille angst

Robert Bryndza

€ 14,99
Duivelsbocht

Duivelsbocht

Robert Bryndza

€ 14,99
Fatale waarheid

Fatale waarheid

Robert Bryndza

€ 14,99
Vallend duister

Vallend duister

Robert Bryndza

€ 14,99

Meer spreker Inge Ipenburg Bekijk alles

Fatale herkenning

Fatale herkenning

Joop van Riessen

€ 12,99
Verborgen in de sneeuw
€ 14,99
Vertrouw me

Vertrouw me

Joop van Riessen

€ 12,99
Moordhuis

Moordhuis

James Patterson, David Ellis

€ 14,99