Luistervoorbeeld

Een teken van jou

Na de dood van haar vriend blijft Clara hem berichtjes sturen. Dan krijgt ze een berichtje terug…
Auteur Sofie Cramer
Spreker Jorien Zeevaart
Speelduur 6u 15m 42s
€ 14,99

Beschrijving

Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie Walsh

Als Clara's grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar wereld in. Het stel had zich net verloofd en in plaats van haar dagen te vullen met het plannen van hun toekomst, moet Clara zich nu voorbereiden op een leven zonder hem. Ben was altijd degene bij wie ze haar hart kon uitstorten en nog steeds stuurt Clara regelmatig berichtjes naar zijn nummer om haar dagelijkse beslommeringen te delen, herinneringen op te halen of Ben te vragen haar een teken te geven dat hij nog steeds bij haar is.

Wat Clara niet weet is dat Bens telefoonnummer na verloop van tijd weer is vrijgegeven en dat haar berichten terechtkomen bij Sven, een journalist die geïntrigeerd is door de mysterieuze berichtjes en op zoek gaat naar de onbekende afzender.

Details

ImprintBoekerij
UitgeverMeulenhoff Boekerij B.V.
Publicatiedatum 8 november 2021
ISBN 9789052864075
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 6u 15m 42s
Bestandsgrootte 519 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden


Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.