Wreed spel
Wreed spel

Wreed spel

Mijn wraak zal zoet zijn. Jouw dood is pas het begin.

Wat als een slachtoffer de rollen omdraait? En wat als Kim Stone’s tragische verleden een wel heel grote rol inneemt in een moordonderzoek?

Serie

Kim Stone deel 2

Auteur

Angela Marsons

Spreker

Christel Schimmel

Speelduur

10 uur 49 min

€ 14,99

Beschrijving

'Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!' Libelle

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid

'Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. 'Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.''

Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.

 

In de pers

'Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.' NBD Biblion.

' Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.' Hebban.nl

'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!' Thrillersandmore.com

'Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, VROUW Glossy

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

15 juli 2021

ISBN

9789052864518

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 49 min

Bestandsgrootte

906 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Angela Marsons is de internationale bestsellerauteur van de Kim Stone-serie, waarvan wereldwijd al vier miljoen exemplaren over de toonbank gingen. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Meer auteur Angela Marsons Bekijk alles

Laatste belofte

Laatste belofte

Angela Marsons

€ 14,99
Verborgen waarheid

Verborgen waarheid

Angela Marsons

€ 14,99
Vermoorde onschuld

Vermoorde onschuld

Angela Marsons

€ 14,99
Dolende zielen

Dolende zielen

Angela Marsons

€ 14,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

Laatste belofte

Laatste belofte

Angela Marsons

€ 14,99
Illusie

Illusie

Camilla Läckberg, Henrik Fexeus

€ 12,99
Sensation Island

Sensation Island

Thysia Huisman

€ 12,99
De dochter die goed wilde doen
€ 15,99