Het laatste huis
Het laatste huis

Het laatste huis

Er ligt iets begraven achter het laatste huis van de straat. Maar het is niet wat je denkt.

Dit is het verhaal van een moordenaar. Van een gestolen kind. Van wraak

Auteur

Catriona Ward

Spreker

Inge Ipenburg

Vertaler

Mariëtte van Gelder

Speelduur

10 uur 55 min

€ 14,99

Beschrijving

Fenomenale, duistere spanning voor de fans van Thomas Olde Heuvelt, J.D. Barker en Gillian Flynn – uitgeroepen tot thriller van de maand in The Times, The Observer én The Guardian

Ted Bannerman woont in het laatste huis aan de bosrand. Het is er wat eenzaam: zijn dochter Lauren is er niet altijd en verder heeft hij alleen zijn kat Olivia. Het is er ook wat bedrukkend, met de dichtgetimmerde ramen en de spiegels die Ted heeft moeten weghalen toen hij zichzelf er niet meer recht in kon aankijken. En dan zijn er nog de vreemde geluiden op de zolder en datgene wat er achter het huis in het bos begraven ligt. Dan krijgt de straat een nieuwe bewoonster. Eentje die bijzonder geïnteresseerd lijkt in Ted en in een meisje dat jaren geleden in deze omgeving verdween.

Dit is het verhaal van een moordenaar. Van een gestolen kind. Van wraak. Dit is het verhaal van Ted, Lauren en Olivia, die in een doodgewoon huis aan het einde van een doodgewone straat wonen. Al deze dingen zijn waar. En toch zijn sommige ervan leugens. Want er ligt iets begraven achter het laatste huis aan de bosrand. Maar het is niet wat je denkt.

Collega-auteurs en de pers over Het laatste huis

'Ward heeft het indrukwekkende talent om je met elke zin meer de stuipen op het lijk te jagen.' Thomas Olde Heuvelt

'De ophef rond dit boek is volkomen terecht. Ik heb het gelezen en het blies me omver. Het is een echte zenuwvergruizer die zijn verbijsterende geheimen tot het allerlaatst bewaart. Ik heb sinds Gone Girl niet meer zoiets spannends gelezen.' Stephen King

'Als je naar een heel, heel duistere plek wilt gaan is dit het boek voor jou. Een indrukwekkend staaltje vertelkunst, een intelligente psychologische thriller die je scherp houdt.' The Times, thriller van de maand

' Het laatste huis blies me omver' ***** De Boekenkrant

 

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

21 maart 2023

ISBN

9789052865959

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 55 min

Bestandsgrootte

908 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Catriona Ward schreef met Het laatste huis haar internationale doorbraak-boek: het werd uitgeroepen tot thriller van de maand in The Times, The Observer én The Guardian en ook de filmrechten werden verkocht.

Meer auteur Catriona Ward Bekijk alles

Zonnewijzer

Zonnewijzer

Catriona Ward

€ 14,99

Meer spreker Inge Ipenburg Bekijk alles

Waarom we logen

Waarom we logen

Karin Slaughter

€ 14,99
De donkere kant van Sally Diamond
€ 15,99
Weerloos

Weerloos

Joop van Riessen

€ 12,99
Onder moeders vleugels
€ 14,99