Kinderspel
Kinderspel

Kinderspel

Ze had echt met me mee moeten spelen... Maar ze hoort me niet meer.

Op een late zomeravond komt inspecteur Kim Stone aan in Haden Hill Park, bij de plaats delict van een verschrikkelijk misdrijf.

Serie

Kim Stone deel 11

Auteur

Angela Marsons

Spreker

Christel Schimmel

Vertaler

Textcase

Speelduur

8 uur 55 min

€ 14,99

Beschrijving

'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!' Thrillersandmore.com
Op een late zomeravond komt inspecteur Kim Stone aan in Haden Hill Park, bij de plaats delict van een verschrikkelijk misdrijf: een vrouw is met prikkeldraad aan een schommel vastgebonden er is een X in haar nek gesneden.

Het slachtoffer, Belinda Evans, is een gepensioneerde professor in de kinderpsychologie. Kim en haar team doorzoeken haar huis, vinden een ingepakte weekendtas en komen op het spoor van een ingewikkelde relatie tussen Belinda en haar zus Veronica.

Dan worden er nog twee lichamen gevonden, op dezelfde manier toe­getakeld, en weet Kim dat ze op zoek is naar een seriemoordenaar. Als ze de zaken met elkaar vergelijkt, ontdekt Kim dat de drie slachtoffers betrokken waren bij een jaarlijkse wedstrijd voor hoogbegaafde kinderen en dat ze op weg waren naar het volgende evenement.

Kan Kim in de gedachten kruipen van een seriemoordenaar en de volgende moord stoppen voordat het te laat is?

In de pers

'De policiers die ze schrijft zijn ronduit verslavend. Mooie verrassende draai in het geheel, die de lezer tot op het laatst op het puntje van zijn stoel houdt.' **** De Telegraaf

'Inspecteur Kim Stone overtuigt nog steeds.' de Boekenkrant

'Angela Marsons blijft verrassen met onverwachte plotwendingen en na het lezen van  Kinderspel wordt duidelijk dat het verhaal van Kim Stone en haar team nog lang niet af is' .vrouwenthrillers.nl

'Wat deze serie zo sterk maakt, is de groeiende band met de personages. Ze voelen als familie, en Marsons blijft hen verder ontwikkelen, waardoor de boeken keer op keer weten te boeien. Kinderspel is een meesterlijke toevoeging aan een al sterke reeks.' CooleSuggesties.nl

Details

Imprint

Boekerij

Uitgever

Meulenhoff Boekerij B.V.

Publicatiedatum

18 maart 2025

ISBN

9789052868080

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 55 min

Bestandsgrootte

758 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Over de auteur

Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-thrillers meer dan zes miljoen exemplaren verkocht en verschijnen ze in 26 talen. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar ook haar boeken zich afspelen.

Meer auteur Angela Marsons Bekijk alles

Verdraaide waarheid

Verdraaide waarheid

Angela Marsons

€ 10,99
Dodelijke macht

Dodelijke macht

Angela Marsons

€ 10,99
Smeekbede

Smeekbede

Angela Marsons

€ 10,99
Vergeten verleden

Vergeten verleden

Angela Marsons

€ 10,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

€ 15,99

Spoorloos

Ellen De Vriend

€ 14,99

Verboden terrein

Rachel Gibson

€ 11,99
In het duister

In het duister

Camilla Grebe

€ 16,99