De dochters van Hotel Flanagans
De dochters van Hotel Flanagans

De dochters van Hotel Flanagans

In De dochters van Hotel Flanagans van Åsa Hellberg, het vervolg op Welkom bij Hotel Flanagans, runnen vriendinnen Emma en Elinor het glamoureuze hotel, maar betalen daarvoor een hoge prijs.

Serie

Auteur

Åsa Hellberg

Spreker

Eva Damen

Speelduur

8 uur 54 min

€ 13,99

Beschrijving

De internationale bestseller De dochters van Hotel Flanagans van Åsa Hellberg, het langverwachte vervolg op Welkom bij Hotel Flanagans, barst van de glitter, geheimen en intriges in het Londen van de jaren '80. Voor de lezers van Lucinda Riley.

Welkom terug in Hotel Flanagans! Het glamoureuze hotel wordt inmiddels gerund door de vriendinnen Emma en Elinor. Het is ze gelukt om Flanagans tijdens de kleurrijke jaren tachtig succesvol te houden, maar daarvoor betalen ze een hoge prijs. Zo heeft Emma veel te stellen met haar dochter Frankie, die het zat is dat het hotel voor haar moeder altijd op de eerste plaats komt. Elinors dochter Billie probeert ondertussen juist los te komen van háár moeder, en vertrekt naar Zweden om daar te gaan studeren.

Als Billie onverwacht hulp nodig heeft dreigen lang verborgen geheimen, die de levens van de vier sterke vrouwen voorgoed op zijn kop zullen zetten, aan het licht te komen. Zal de vriendschap van Emma en Elinor dat overleven, en zal het hotel blijven bestaan als de waarheid over de eigenaren boven water komt?

'Een aanrader voor lezers die ook van De zeven zussen hebben genoten.' - Hebban

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

5 januari 2022

ISBN

9789401616249

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 54 min

Bestandsgrootte

489 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Åsa Hellberg beschrijft zichzelf als ‘tussen de 25 en 85 jaar oud, afhankelijk van mijn humeur’. Ze is een van de meest geliefde feelgoodauteurs van Zweden, waar ze bijna een miljoen boeken verkocht. In het Nederlands verscheen eerder Welkom bij Hotel Flanagans.

Meer auteur Åsa Hellberg Bekijk alles

Altijd samen

Altijd samen

Åsa Hellberg

€ 13,99
Grote dromen

Grote dromen

Åsa Hellberg

€ 13,99
De zussen van Fjällbacka
€ 13,99
B&B vol geheimen

B&B vol geheimen

Åsa Hellberg

€ 13,99

Meer spreker Eva Damen Bekijk alles

Wie o wie

Wie o wie

Lisanne Stam

€ 12,95
Een dodelijke melodie

Een dodelijke melodie

Matthew Costello, Neil Richards

€ 9,99
Alles voor mijn zus

Alles voor mijn zus

Roberta Kagan

€ 7,99
Het verraad van mijn zus

Het verraad van mijn zus

Roberta Kagan

€ 7,99