De verloren brief
De verloren brief

De verloren brief

Als Sofia in de roman De verloren brief van Cristina Caboni een eeuwenoude brief vindt, zal haar leven voor altijd veranderen... Een heerlijk boek voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs.

Auteur

Cristina Caboni

Spreker

Margo Dames

Speelduur

11 uur 8 min

€ 12,99

Beschrijving

In De verloren brief van bestsellerauteur Cristina Caboni probeert Sofia te ontsnappen aan het verdriet van haar gestrande huwelijk. Wanneer ze door de straten van Rome wandelt, stuit ze op een boekwinkel. Andrea, de oude eigenaar, ontdekt al snel Sofia’s passie voor het restaureren van boeken en geeft haar een antiek boek om aan te werken.

In dat boek vindt Sofia een handgeschreven pagina: het is een brief van Clarice, een bedreven boekbinder uit de achttiende eeuw die streed voor haar dromen en onafhankelijkheid.

Er moeten nog twee andere brieven van Clarice zijn en Sofia is vastbesloten die te vinden. Ze roept de hulp in van grafoloog Tomaso Leoni. Samen volgen ze de aanwijzingen: pagina voor pagina en plek na plek – van Londen, Wenen naar Rome. Kan Clarice’ verhaal Sofia de hoop weer teruggeven die ze verloren heeft?

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

13 juni 2022

ISBN

9789401617987

Taal

Nederlands

Speelduur

11 uur 8 min

Bestandsgrootte

611 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Cristina Caboni is naast bestsellerauteur ook imker en rozenkweker. Haar inspirerende en romantische boeken worden in 25 landen uitgegeven.¬¬ Van haar boeken werden in Nederland bijna 40.000 exemplaren verkocht.

Meer auteur Cristina Caboni Bekijk alles

De dromenweefster

De dromenweefster

Cristina Caboni

€ 12,99
Het huis met de spiegels

Het huis met de spiegels

Cristina Caboni

€ 12,99
De bloementuin

De bloementuin

Cristina Caboni

€ 12,99
De bijenkoningin

De bijenkoningin

Cristina Caboni

€ 12,99

Meer spreker Margo Dames Bekijk alles

Niet meer terug

Niet meer terug

Jo Spain

€ 12,99

Veilig bevallen

Beatrijs Smulders

€ 18,99

Veilig zwanger

Beatrijs Smulders

€ 18,99

De blokhut

Noortje Brink

€ 6,99