Een vlucht naar jou
Een vlucht naar jou

Een vlucht naar jou

In Een vlucht naar jou van Madelein Kerseboom, het eerste deel in de Vlucht-serie, heeft stewardess Esmee haar leven helemaal op orde. Maar dan begint ze een affaire… Voor de fans van Jojo Moyes.

Serie

Vlucht deel 1

Auteur

Madelein Kerseboom

Spreker

Cathalijne de Sonnaville

Speelduur

8 uur 55 min

€ 9,99 € 4,99 50% korting

Beschrijving

In Een vlucht naar jou, het eerste deel in de Vlucht-serie van Madelein Kerseboom, vliegt Esmee als stewardess de hele wereld over. Thuis wacht haar vriend Melvin op haar, al heeft hij het net zo druk met zijn eigen carrière als bestsellerauteur. Op het eerste gezicht lijkt Esmees leven op rolletjes te lopen, maar in werkelijkheid verloopt haar relatie stroef.

Als ze tijdens een vlucht naar Buenos Aires de knappe Javier tegen het lijf loopt, kan ze de verleiding dan ook niet weerstaan, en een stormachtige affaire begint. Juist dan slaat in Melvins leven het noodlot toe... waardoor hij haar harder nodig heeft dan ooit. Terwijl Esmee hem te hulp schiet, ontdekt hij haar geheim en stort hun leven als een kaartenhuis in elkaar. Is alles wat ze samen hebben opgebouwd voorgoed kapot? Een vlucht naar jou is het eerste deel in de Vlucht-serie, vol drama, romantiek en turbulentie.

In dit eerste deel van de Vlucht-serie stort Kerseboom de lezer in een avontuur vol drama, romantiek en turbulentie, en houdt je met haar meeslepende schrijfstijl geboeid tot de allerlaatste pagina. Voor lezers van Jojo Moyes, Cecelia Ahern en Rebecca Serle.

‘Het kan niet anders dan dat dit verhaal je raakt.’ – Hebban.nl

‘Een veelbelovend begin van de Vlucht-serie.’ – HeavenLeighBooks

‘Een heel fijn boek met meer dan alleen feelgood.’ – Nailglossleest

‘Wat een heerlijk verhaal, en een enorme rollercoaster aan emoties!’ – The Bookbabe

‘Het beste boek van Madelein tot nu toe.’ – Judithblogtsolo

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

11 juli 2022

ISBN

9789401618199

Taal

Nederlands

Speelduur

8 uur 55 min

Bestandsgrootte

735 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Madelein Kerseboom (1989) wil al haar hele leven schrijver worden. Toch deed ze eerst de PABO en werkte ze een tijdje in de kinderopvang. Inmiddels schrijft ze fulltime. Een vlucht naar jou is haar eerste boek dat bij Xander Uitgevers verschijnt.

Meer auteur Madelein Kerseboom Bekijk alles

Aanbieding Noodlanding

Noodlanding

Madelein Kerseboom

€ 12,99 € 6,49
Verleidelijk lekker

Verleidelijk lekker

Madelein Kerseboom

€ 14,99
De Hot Daddy List

De Hot Daddy List

Madelein Kerseboom

€ 14,99

Meer spreker Cathalijne de Sonnaville Bekijk alles

Leven zonder je masker

Ellie Middleton

€ 10,99
Liefs van mij

Liefs van mij

Jessica Saunders

€ 14,99
Een vleugje kaneel

Een vleugje kaneel

Olivia Hill

€ 9,95
Aanbieding Noodlanding

Noodlanding

Madelein Kerseboom

€ 12,99 € 6,49