Anna en Charlotte
Anna en Charlotte

Anna en Charlotte

In de historische roman Anna en Charlotte van Katharina Fuchs proberen twee vrouwen ieder hun weg te vinden in het door oorlog verscheurde Duitsland. Voor fans van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

Auteur

Katharina Fuchs

Sprekers

Susan Muskee, Simone Breukink

Speelduur

17 uur 17 min

€ 14,99 € 6,99 53% korting

Beschrijving

Het prachtige en ontroerende verhaal Anna en Charlotte van bestsellerauteur Katharina Fuchs begint in 1913. De vijftienjarige Anna probeert te ontsnappen aan de armoede van haar familie, terwijl Charlotte, dochter van een landheer, op hetzelfde moment haar debuut maakt in societykringen. In het steeds veranderende, door de oorlog verscheurde Duitsland proberen ze ieder hun weg te vinden. Dit levert een hartverscheurend contrast op, maar als de twee vrouwen elkaar uiteindelijk ontmoeten, blijken ze meer gemeen te hebben dan ze ooit hadden kunnen vermoeden.

Met de historische roman Anna en Charlotte geeft bestsellerauteur Katharina Fuchs sterke vrouwen uit de geschiedenis een stem. Een schitterend en meeslepend verhaal van twee totaal verschillende vrouwenlevens, voor lezers van Elena Ferrante en Tatiana de Rosnay.

'Ongelooflijk ontroerend.' - OK! Magazine

'Het is lang geleden dat een familiegeschiedenis me zo heeft weten te raken.' ‒ Buchsichten

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

25 september 2023

ISBN

9789401620994

Taal

Nederlands

Speelduur

17 uur 17 min

Bestandsgrootte

444 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Katharina Fuchs (1963) studeerde rechten in Frankfurt en Parijs en werkte een tijdje als advocaat. Inmiddels is ze fulltime schrijver en woont ze met haar familie en golden retriever bij het Taunusgebergte. Anna en Charlotte is gebaseerd op de levens van haar grootmoeders, en werd een instant bestseller in Duitsland.

Meer spreker Susan Muskee Bekijk alles

Valentijn op stand - Novelle
€ 4,95
Een schot in de roos

Een schot in de roos

Iris Visser

€ 14,99
Cleo Huizinga, privédetective bundel 2
€ 14,99
Een hertog met Kerstmis

Een hertog met Kerstmis

Jenny Holiday

€ 14,99

Meer spreker Simone Breukink Bekijk alles

Kus in het maanlicht

Kus in het maanlicht

Wilma Hollander

€ 9,95
De verbouwing

De verbouwing

Tarah DeWitt

€ 9,99
Verdronken

Verdronken

Kristina Ohlsson

€ 12,99
Zwarte leugens

Zwarte leugens

Linda Jansma

€ 11,99