De verborgen apotheek
De verborgen apotheek

De verborgen apotheek

Nella wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis liever om vergif te maken voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen.

Auteur

Sarah Penner

Spreker

Machteld van der Gaag

Vertaler

Mieke Trouw

Speelduur

10 uur 47 min

€ 14,99

Beschrijving

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann. Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap. Londen, heden. Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden... Over De verborgen apotheek 'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf 'De verborgen apotheek is een echte pageturner, waarmee je je echt even in Londen waant.' - ❤❤❤❤❤ Chicklit

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

8 maart 2021

ISBN

9789402761832

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 47 min

Bestandsgrootte

1195 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Sarah Penner Bekijk alles

Het geheime genootschap
€ 14,99

Meer spreker Machteld van der Gaag Bekijk alles

Geen weg terug

Geen weg terug

Marie-José Verweij

€ 11,99
De vrouwen van het wijndomein
€ 14,99
Het testament van de zee
€ 14,99
Madame

Madame

Jacobine van den Hoek

€ 14,99