Luistervoorbeeld

De verborgen apotheek

Auteur Sarah Penner
Spreker Machteld van der Gaag
VertalerMieke Trouw
Speelduur 10u 47m 31s
€ 14,99

Beschrijving

Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann. Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap. Londen, heden. Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud apothekersflesje in de Theems vindt, wordt haar nieuwsgierigheid gewekt. Ze vermoedt dat het flesje een link heeft met de onopgeloste apothekersmoorden die tweehonderd jaar geleden plaatsvonden. Maar als Caroline op onderzoek uitgaat, heeft dat gevolgen voor het heden en het verleden... Over De verborgen apotheek 'Met haar debuutroman De verborgen apotheek neemt Sarah Penner haar lezers mee naar het Londen van 1791.' - De Telegraaf 'De verborgen apotheek is een echte pageturner, waarmee je je echt even in Londen waant.' - ❤❤❤❤❤ Chicklit

Details

ImprintHarperCollins
UitgeverHarperCollins Holland
Publicatiedatum 8 maart 2021
ISBN 9789402761832
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 10u 47m 31s
Bestandsgrootte 1195 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.