De beeldhouwer
De beeldhouwer

De beeldhouwer

Het is maar goed dat je het licht niet aandeed

Een student verpleegkunde krijgt de schrik van haar leven als ze haar patiënt, officier van justitie Derek Nicholson, op brute wijze vermoord in zijn bed aantreft.

Serie

Robert Hunter deel 4

Auteur

Chris Carter

Spreker

Ilari Hoevenaars

Vertaler

Henske Marsman

Speelduur

13 uur 8 min

€ 14,99

Beschrijving

Serial killer-thriller voor de lezers van Mo Hayder, J.D. Barker en Daniel Cole.

Een student verpleegkunde krijgt de schrik van haar leven als ze haar patiënt, officier van justitie Derek Nicholson, op brute wijze vermoord in zijn bed aantreft. De moord lijkt zinloos, aangezien hij terminaal ziek was en nog maar kort te leven had. Wat profiler Robert Hunter en zijn collega Carlos Garcia het meest schokt, is de aanwijzing die de moordenaar heeft achtergelaten. Waarom zou hij met de politie willen communiceren?

Terwijl Hunter en Garcia hun onderzoek starten, wordt er een lichaam gevonden dat op dezelfde manier is toegetakeld. De seriemoordenaar ziet zichzelf als kunstenaar, concludeert Hunter, die door zijn ervaring precies weet hoe dit soort verknipte geesten denken. En juist dat vermogen zou ditmaal weleens zijn doodvonnis kunnen betekenen…

Over eerder werk:

‘Hij is in één woord geweldig. Ik ben zeer geïnteresseerd in verhalen over seriemoordenaars, maar dit is zeker een van de beste die ik gelezen heb.’ Oscar, Boekhandel Los, Bussum

'Elk hoofdstuk is spannend; je blijft lezen. De moordenaar gebruikt lugubere methodes, op het briljante af.’ Ben, Bruna Raalte

‘Ja hoor, dit is er weer eens een! Een ouderwets lekkere thriller. Ik kon ’m niet wegleggen. Niet voor de gevoelige lezers. De moordenaar is erg ingenieus.’ Heleen, Boekhandel Sprey, Ouderkerk aan de Amstel

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

9 mei 2023

ISBN

9789402768510

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 8 min

Bestandsgrootte

1632 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Chris Carter Bekijk alles

Gezicht van het kwaad

Gezicht van het kwaad

Chris Carter

€ 14,99
Handtekening van het kwaad
€ 14,99
Een voor een

Een voor een

Chris Carter

€ 14,99
Jager in de nacht

Jager in de nacht

Chris Carter

€ 14,99

Meer spreker Ilari Hoevenaars Bekijk alles

De kat van brigadier De Gier en andere verhalen
€ 12,99
Een onbeschreven blad

Een onbeschreven blad

Marie Hermanson

€ 12,99
Het mosselstrand

Het mosselstrand

Marie Hermanson

€ 12,99
Pijpelijntjes

Pijpelijntjes

Jacob Israël de Haan

€ 9,99